Další ročník PWH Kempu se odehrál od 16. do 21. 8. 2022. Letos doznal Kemp velkých změn, místem konání  byla západočeská metropole město Plzeň. Letní soustředění v Powerchair hockey pořádal opět spolek Lenox,z.s. tentokrát však v jiné formě a to pouze pro hráče týmu SK Indians. „Indiáni“ během akce absoluhovali 8 tréninkových jednotek o celkové délce 14 hodin. To vše pod vedením trenérů Ivy Drugdové a Zděnka Šperera. Tréninkový azyl našel tým v prostorách. TJ Slavoj Plzeň.  Akce se  účastnilo  14 hráčů.

Soustředění musel ze zdravotních důvodů dříve opustit Jan Thenot, hráčské stavy však neprodleně doplnil Václav Srnec (jediný hráč v české lize  hrající s dýchacím přístrojem) Koleje Bolevecká- Univerzity Karlovy se staly místem odpočinku po náročném, ale přínosném tréninku. Ve společenské místnost kolejí bylo možno sledovat hokejové mistrovství světa hráčů do dvaceti let a také zápasy v MMA české bojovnice Martiny Jindrové.

V pátek zde proběhl seminář o změnách v pravidlech našeho sportu s předsedou komise rozhodčích Markem Pohunkem, při kterém si hráči a trenéři mohli nechat vysvětlit případné nejasnosti. Následně modelový zápas proti SKH Meteor Plzeň-klub paraflorbalu. Zápas sloužil zejména k zažití nových pravidel. Výborné pokrmy v průběhu celé akce připravoval řetězec Globus přepravu potravy jsme mohli uskutečnit díky zapůjčenému elektromobilu od společnosti El blesk. Díky podpoře od společnosti Royal Water bylo k dispozici všem účastníkům po celou dobu dostatek tekutin a jak ví každý indián i bledá tvář, bez vody není život.

         

Velice děkujeme všem účastníkům, asistentům, sponzorům podporovatelům a vlastně všem, bez kterých by se tato akce nemohla uskutečnit! Díky!

Akci obrazově zachytil na svůj fotoaparát skvělý a jedinečný Tomáš Vachuda.

Celou fotogalerii najdete zde

Děkujeme za podporu