Zlatý partner

SK Indians Plzeň

Tým SK Indians Plzeň hraje Powerchair Hockey od roku 2011 a od počátku roku 2012 je stálým účastníkem České Powerchair Hockey ligy. Kromě toho se pravidelně účastní pražských i zahraničních mezinárodních turnajů, zejména a Prague Cup a Prague Powerchair open.

Powerchair Hockey

Powerchair Hockey nebo také florbal na elektrických vozících je jediný akční kolektivní sport určený pro lidi s největším pohybovým omezením. V České republice je Powercchair Hockey jediným kolektivním sportem, který se dá hrát na elektrickém vozíku. Pravidla hry jsou vytvořena tak, aby hra byla v nejvyšší možné míře bezpečná, čímž umožňují, aby se dohry mohli plnohodnotně zapojit i hráči s vysokou mírou pohybového omezení. Více o českém Powerchair Hockey naleznete na stránkách České federace Powerchair Hockey.

Základní údaje 
Oficiální názevSK Indians Plzeň
Zastřešující organizaceLenox, z. s.
Datum vzniku10. 1. 2012
Počet členů (2020)25
Počet hráčů9
Klubové barvymodrá a bílá
První oficiální ligový zápas:Tigers Jánské Lázně – SK INDIANS Plzeň  5:2, (17. 3. 2012, I.kolo EWH ligy 2012, Praha)
První oficiální mezinárodní zápas:Black Knights Dreieich – SK INDIANS Plzeň  5:0, (3. 8. 2012 – Join the game 2012, Praha)

Tréninky

Středa, 18:00- 19:00 hod.
  • Třebízského 2702/12, Plzeň 3

Odebírejte novinky

Odebírejte novinky

Partneři

Rok 2020 je jiný než jsme plánovali. V souvislosti s pandemií COVID-19 jsme byli nuceni zrušit řadu plánovaných akcí, což nepříznivě ovlivnilo chod našeho spolku. Proto je pro nás v současné době více než v minulosti důležitá podpora našich partnerů. Uctivě za ni děkujeme. Abychom mohli zajistit stabilní činnost našeho Powerchair Hockey týmu SK Indians Plzeň, rozjeli jsme se do podnikání. Využitím našich služeb podpoříte náš tým Powerchair Hockey

Mediální partneři