Kalendář 2022

StavDatum akce Typ akceNázev akce Místo konáníČasPořadatel Přístupnost
7. 1.rozhodčíSeminářon-linepátek (18:00 - 20:00)ČFPH, z.s.neveřejná
8. 1.repreReprezentační soustředěníTJ Pankrác Prahasobota (10:00 - 16:00)ČFPH, z.s.neveřejná
22.- 23. 1.soustředěníKlubové soustředění (s New Cavaliers)TJ Hagibor Prahasobota (10:00 -16:00), neděle (10:00 -14:00)Lenoxneveřejná
4. - 7. 2.soustředěníKlubové soustředění Hala Prokopavka PlzeňLenoxneveřejná
12. 2.turnajTurnaj 2na2SH VŠE Prahasobota (8:00 - 18:00)ČFPH, z.s.veřejná
19. 2.repreReprezentační soustředěníTJ Pankrác Prahasobota (10:00 - 16:00)ČFPH, z.s.neveřejná
26. - 27. 2.soustředěníKlubové soustředění (s New Cavaliers)TJ Pankrác Prahasobota (10:00 -17:00), neděle (10:00 -14:00)Lenoxneveřejná
8. 3.kulturaNa StojákaKD Klatovyúterý (od 19:00)Lenoxveřejná
12. 3.ligaIII. kolo České Powerchair Hockey ligySH Radotín Prahasobota (9:00 - 16:00)EWSC Praha z.s.veřejná
12. 3.rozhodčíSeminářSH Radotín Prahasobota (10:00 - 15:00)ČFPH, z.s.neveřejná
26. 3.repreReprezentační soustředěníTJ Pankrác Prahasobota (10:00 - 16:00)ČFPH, z.s.neveřejná
2. - 3. 4.soustředěníKlubové soustředění (s New Cavaliers)TJ Hagibor Prahasobota (10:00 -16:00), neděle (10:00 -14:00)Lenoxneveřejná
23. 4.ligaIV. kolo České Powerchair Hockey ligySH Hrdějovicesobota (10:00 - 16:00)FBC Štíři ČBveřejná
7. 5.repreReprezentační soustředěníSH Radotín Prahasobota (10:00 - 16:00)ČFPH, z.s.neveřejná
7. 5.rozhodčíSeminářon-linesobota (16:00 - 18:00)ČFPH, z.s.neveřejná
7. - 8. 5.soustředěníKlubové soustředění (s New Cavaliers)TJ Hagibor Prahasobota (10:00 -16:00), neděle (10:00 -14:00)Lenoxneveřejná
14. 5.ligaPlay-off České Powerchair Hockey ligyTJ Lokomotiva Plzeňsobota (10:00 - 16:00)ČFPH, z.s.veřejná
27. - 30. 5.repreIPCH Bever Dutch Nations Cup 2022Eindhoven, Nizozemskoherní dny sobota a neděleIPCHveřejná
4. 6.repreReprezentační soustředění + školeníSH Radotínsobota (10:00 - 16:00)ČFPH, z.s.neveřejná
4. - 5. 6.rozhodčíŠkoleníSH Radotínsobota a neděle (9:00 - 17:00)ČFPH, z.s.neveřejná
10.6Jé, co to jé? - sportovní den s handicapem ZČU - Plzeň - 10:00
- 18:00
Pátek 10:00-18:00veřejná
22.6Táhneme za jeden provazKlatovy Středa 8:00 - 12:30Lenox neveřejná
23.7TréninkPlzeňSobota 10:00-16:00Lenox neveřejná
3.-7.8. Electric eccentricOhřeLenoxveřejná
15-21.8SoustředěníPlzeňPondělí až neděle Lenoxveřejná
9.-11.9.Memoriál cup (hrát se bude 10.9.)I. kolo ligové soutěžePlzeňSobota 10.9Lenoxveřejná
8-9.10 Soustředění SK INDIANS PLZEŃSoustředěníPraha-HagiborSobota 10-16
Neděle 10-14
23.10II. ligové koloPiešťany (SVK)NeděleVeřejná
4.11 Ples handicapovaných - KlatovyKlatovyLenoxVeřejná
12-13.11Soustředění SK INDIANS PLZEŃPraha-HagiborSobota 10-16
Neděle 10-14
neveřejná
10.12Turnaj 2na2SportSH TřebešínSobota 10-18neveřejná

Odebírejte novinky