Black Angels proti FBC ČPP Ostrava spolu odehráli zápas 15. 2. 2021. Ostravský tým na podporu Powerchair Hockey kempu 2021 daroval krásných 40 000 Kč. Black Angels se rozhodli ze zmíněného utkání věnovat na podporu kempu 1 000 Kč za každý vstřelený gól. Více o tomto zápase zde.
Po zápase se k podpoře naší akce mohli přidat i fanoušci pražského klubu a získat tím i skvělý suvenýr. Po zápase totiž proběhla dražba hraných dresů hráčů Black Angels. Fanoušci si také mohli zakoupit virtuální vstupenku na poslední dvě domácí utkání. I samotní hráči Black Angels k finální částce přidali své příspěvky, a tak se částka vyšplhala na 51 200 Kč.


Tuto krásnou částku jsme měli možnost převzít formou symbolického poukazu, který Black Angels vytvořil na tričko se svým logem při domácím utkání v neděli 28. 2. 2021 hraném ve Sportovní hale Kbely. Blackům se v zápase dařilo, a tak kromě předání krásné částky na podporu naší akce, mohli slavit i historicky první postup do Play off. K postupu celému týmu srdečně gratulujeme a přejeme hodně úspěchů do dalších bojů.

Z rukou týmu Black Angels poukaz přebíral za Lenox z.s. předseda Lukáš Kroupa a za Spolek Flor-in předsedkyně Michaela Brabcová. Oběma bylo ctí po zápase předat ceny a pogratulovat nejlepším hráčům utkání. Ze strany obou spolků proběhlo poděkování za podporu, předání pozvánky na letošní Powerchair Hockey kemp 2021 a nabídka pro hráče celého týmu si s námi zahrát Powerchair Hockey. Budeme moc rádi, pokud se na kempu nebo na jakékoliv jiné akce s hráči potkáme.

Celému týmu Black Angels, realizačnímu týmu i fanouškovské základně moc děkujeme za velmi krásný příspěvek na realizaci našeho Powerchair Hockey kempu 2021. Budeme se těšit na další spolupráci.

Foto: Šárka Brabcová&Oldřich Kohout