Již 9. ročník EWH kempu, 2. – 9. 7. 2018, proběhl u Přelouče v Autokempu Buňkov. Účastnilo se jej na 50 hráčů powerchair hokeje, osobních asistentů, dobrovolníků a rodinných příslušníků. První červencový týden tak hostil největší akci tohoto typu na území ČR i za účasti hráčů SK Indians Plzeň.

„Za ty roky uplynulo spoustu času, změnilo se mnoho věcí ale obliba této akce stále zůstává, ba co víc je stále větší a větší a za to vám všem patří velký dík. Musím také poděkovat Markétě Petráčkové a Míše Brabcové za super spolupráci a flexibilní organizaci celé akce jak při jejích přípravách tak hlavně během ní. Je to práce náročná to nebudu zastírat ale nejlepším výsledkem jsou zážitky, úsměvy, smích a navazování nových mezilidských vztahů, které si poté žijí vlastním životem. Jsem rád, že k tomu mohu trochu přispět a snad nějakou dobu ještě přispívat budu,“ hodnotí sportovní camp kapitán a duše indiánského týmu Lukáš Kroupa.

Děkujeme nejen jemu, ale všem členům organizačního týmu a partnerům bez kterých by akce nebyla. Díky Octopus – Asociace pro vzdělávání, sport a kulturu z.s., Nadace O2, Nadační fond Avast a Konto Bariéry. Jubilejnímu 10. ročníku ZDAR!