Druhý víkend v měsíci listopadu byli zástupci EWH ligy přizváni předvést svůj um a představit náš sport široké veřejnosti a to díky Terce Kalivodové, která zde prezentaci florbalu na vozících domluvila. V rámci turnaje veteránů „Czech open“ se nám podařilo seskládat dva týmy, které nejen pro domácí diváky, ale také pro nadšeně fandící Skandinávce, předvedli pár povedených akcí a 8 branek k tomu.

Jedním z účastníků byli Jaguars Praha ve své nejsilnější sestavě, druhý mančaft tvořilo seskupení hráčů z třech různých týmů a to Tom Suchý, Ríša Pucholt z New Cavaliers, Lukáš Kroupa a Jan Thenot z Indians plus Pavel Štolba, jenž nám byl zapůjčen od Jaguárů. Rozhodcovské role se ujala Terka Kalivodová.

Ač povrch haly nebyl ideální, gumový podklad dával vozíkům řádně zabrat, užili jsme si při každé povedené akci bouřlivý potlesk od přítomných florbalových nadšenců. Pro pořádek a sběratele výsledků dodávám výsledek 8:1 pro Jaguars. Děkujeme za tuto možnost a skvělou kulisu, ve které se hrálo moc prima.