26. 10. 2019 se ve sportovní hale na pražském Radotíně odehrálo druhé kolo základní části České Powerchair Hockey ligy. Pořádali jej pražští Jaguars. Jako první změřili své síly Jaguars „A“ s Bluesky Butterflies Bratislava. Do haly jsem přijel už v průběhu utkání, ale dle statistiky to byla vcelku jasná záležitost. Jaguars šli do vedení už po 90 vteřinách brankou Standy Cimpy, u které mu asistoval Jan Hašlar. Domácí se prosadili znovu za necelé 4 minuty. Trefil se znovu Standa, tentokrát bez asistence. O pět minut později Standa završil hattrick a to opět bez asistence. Jenže když se Standa rozjede, tak se těžko zastavuje, takže do poločasu přidal ještě další dvě trefy a uzavřel tak poločasový účet na 5:0. Standa pokračoval v sólo představení i po přestávce. Vstřelil dalších 5 branek, dvakrát mu asistoval Jan Hašlar, jedenkrát Jaroslav Novotný. Standa ale také asistoval, a to u posledního gólu utkání, který dal Jan Hašlar, jenž stanovil konečný výsledek na 11:0.

Další utkání sehráli New Cavaliers a Jaguars „B“. I zde hovoří statistiky jasně „Cavs“ zvítězili 6:0, když rovnoměrně rozložili nálož gólů do obou poločasů. O branky zelených se postarali Michaela Brabcová, Aleš  Jurčička a Tomáš Suchý. Pořádající tým Jaguars nastoupili proti SK Indians Plzeň. No a hádejte, kdo zajistil všech pět gólů Jaguars? Ano Standa! Indians kontrovali dvěma trefami Jana Vaňka, ale na obrat to, želbohu už nestačilo.

Slovenští Motýli nastoupili proti Jaguars „B“ a podařilo se jim jedenkrát překonat golmanku Jaguárů Kristýnu Budskou. Branku vstřelil Vladimír Vida, pak už pálili jen Jaguars a hlavně tedy Jiřík Táborský ml., který se trefil šestkrát. Se svou troškou přijel také čtyřikrát Jan Hašlar a dvakrát Lukáš Zuzánek. Zápas dopadl výsledkem 12:1 pro český celek. Fakt, že souboje mezi Jaguars Praha „A“ & New Cavaliers Praha lze přirovnat k bitvám mezi USA a Sovětskou Sbornou už je znám v Aši. Opět o velmi vyhrocený zápas se zákroky na hraně, a to na obou stranách, fanoušci v emocích komentovali snad každou sekundu. Jaguars dlouho vedli po brance Standy Cimpy, ale pak vyrovnal Tomáš Suchý. Na to však reagoval opět Standa a to hned dvakrát. Chvíli to vypadalo, že Standa s Tomášem si sehrají soukromý souboj, jelikož na Standovy góly reagoval opět Tomáš. Zápas se začal pěkně přiostřovat a nejeden fanoušek zvedal obočí nad (ne)rozhodováním rozhodčích. Na další branku Standy Cimpy odpověděla Míša Brabcová, ale to bylo ze strany zelených dresů vše.  Standa se prosadil ještě dvakrát a jednou nahrál Jiříkovi Táborskému mladšímu.  Sečteno podtrženo 7:3 pro Jaguars „A“.

Na pořad dne přišel zápas mezi SK Indians Plzeň a s BlueSky Butterflies Bratislava. Indiáni si spravili chuť, přibalili našim východním sousedům do batůžku 8 tomahawků(gólů). 4x se trefil Jan Vaněk, z toho 3x mu asistoval Michal Enge. Zbylé 4 branky vsítil Jan Thenot. Střet pořádajících celků, to byl zápas mezi týmy Jaguars „A“ a Jaguars „B“. Áčko vyhrálo 7:1. 6x se trefil Standa Cimpa, jedenkrát Jan Hašlar. Branku béčka zařídil Jiřík Táborský ml.

Poslední zápas sehráli SK Indians Plzeň a New Cavaliers Praha. Plzeň mi přišla trochu odevzdaná, utahaná, frustrovaná. New Cavaliers skórovali 2x během 6ti minut. Trefili se Míša Brabcová a Tomáš Suchý. Indians kontrovali Janem Vaňkem. Na 3:1 zvýšil Tomáš Suchý a gólem na 4:1 rozhodla zápas Míša Brabcová. Indiáni se pokusili ještě vyvolat drama gólem Jana Vaňka na 4:2, ale to Cavs odmítli posledním gólem na 5:2, jenž vstřelil Jan Vondra.  Děkujeme organizátorům, našim kámošům za pomoc a na viděnou 7.3, zase na lize a zase v Praze!