Dne 9. března 2024 se v pražském Radotíně odehrálo 3. ligové kolo sezony 23/24. Pořádali jej Jaguars Praha. Nechyběl na něm žádný celek, a tedy ani SK Indians. Indiáni hráli hned první utkání kola proti New Cavaliers, a ačkoli se Západočeši sešli v počtu osmi hráčů, na kvalitu Pražanů nestačili a padli 10:3. V našem dresu skórovali Jan Thenot, Karel Gutler a Václav Uher. Jakkoli je gólový rozdíl velký, tak hra byla ucházející a Indians měli v zápase i řadu světlých okamžiků.

Před dalším zápasem měli Indiáni dlouhou pauzu, kterou využili k oddechu a nabití vozíků.  Dalším soupeřem Indians byli BlueSky Butterflies Bratislava. Šlo o utkání gólově střídmé. Bohužel nedopadlo dobře pro naše barvy. Výsledkem byla prohra 3:2, po vlastním gólu, na který se nám nepodařilo v průběhu hry zareagovat. Jan Thenot k zápasu doplňuje: „Co říct, no? Neujížděli nám, ale byli jsme málo produktivní a neproměňovali jsme naše šance.“

Posledním soupeřem byli Indiánům pořádající Jaguars Praha, šlo rovněž o závěrečný zápas kola. Skóre otevřel po půl minutě Karel Gutler a Indians tak šli do vedení. Ovšem to trvalo jen 45 sekund. Jaguars poté odskočili do velkého vedení. Zásluhu na něm měl zejména Stanislav Cimpa. V průběhu zápasu při absenci Standy Cimpy zaznamenal Václav Uher jednu branku, Kája Gutler se trefil ještě dvakrát a dovršil tak hattrick. Celkově však Indiáni i díky návratu S. Cimpy na hrací plochu padli 14:4. Ve 3. kole ligy tudíž nezískali ani bod.

„Máme před IV. ligovým kolem co napravovat, abychom po základní části byli na 3. místě, které bylo i naším loňským umístěním, a pak ho uhájili i celkově v play off,“ dodává Jan Thenot. Poslední kolo základní části proběhne 13.4. v pražské hale Na Třebešíně. Děkujeme všem asistentům, hráčům a podporovatelům, kteří nám pomáhají, vynasnažíme se jim dělat více radosti.

Po třetím ligovém kole je lídrem tabulky New Cavaliers Praha, druzí jsou Jaguars Praha, za nimi poskočili BlueSky Butterflies Bratislava a čtvrtí jsou Indians Plzeň.