Plzeňský Indiánský kmen se sešel v polovině Února roku 2023, aby společně trávil čas v metropoli západních Čech. V Plzni. Tým SK Indians absoluhoval svoje zimní soustředění ve 12.-15.2. Základní tábor měli Indians ve sportovní hale Prokopávka, přesuny a změny prostředí však nebyly výjimkou. Tréninku bylo víc než dost ovšem s úsměvem a dobrou náladou jde všechno líp a práce rychleji ubíhá. Obzvlášť, když se blížilo jedno velké jubileum, ale pojďme hezky popořádku.

Neděle 12.2

Příjezd účastníků byl plánován na 13. hod poté, následovala organizační schůzka k akci. Od 15 do 18 hodin proběhl úvodní trénink a to pod vedením Zdeňka Šperera a Ivy Drugdové. Probíhal také test a nastavování nového vozíku pro Michala Engeho. Při sportu i indiánům vyhládne a tak přišel čas na večeři. Stará sportovní pravda říká že „90% výkonu je v hlavě.“ A i proto po večeři navštívil účastníky soustředění Jakub Lokajíček a představil hráčům pojem mentální coaching a jej lze využít v přípravě na sportovní výkon, nebo výkon samotný.

Pondělí 13.2.

S novým vozíkem se sžíval také Jan Thenot. Hráči s hokejkou se snažili ze středu pole vyjet a zakončit. Druhá část týmu se snažila zakončení naopak zabránit. V tréninku nechyběl ani nácvik pohybu a zpracování přihrávky s následným předáním balónku spoluhráči. Chce-li, ale hráč přihrát musí nejprve balónek kontrolovat a právě na kontrolu balónku bylo zaměřeno další cvičení. Trénink, ale není namáhavý jen fyzicky nýbrž také psychicky a tak kdo chtěl, mohl individuálně konzultovat s Jakubem Lokajíčkem.

Úterý 14.2.

Na svátek svatého Valentýna se všichni opět věnovali sportu, který milují a tím je POWERCHAIR HOCKEY! Dopolední část tréninku hostila hala Prokopávka, odpolední část pak hostila hala Krašovská. Pokračovalo se v pilování kontroly balónku a přidal se také přechod do útoku a obrany. Životní jubileum oslavil v tento den Jan Thenot. Tým Jendovi uspořádal tajnou, ale krásnou oslavu! Pilo se, hodovalo se. Jenže trénink je trénink a regenerovat se musí.

Středa 15.2

Stejný model tréninku s přesunem do jiné haly proběhl i ve středu. Řady Indiánů řídly vlivem únavy nejen hráčů, ale i vozíků a tak se k týmu SK Indians připojil tým PARAFLORBALU SK METEOR Plzeň a tak bylo možno odehrát takzvané mixované tréninky a tréninkové zápasy. A jak už všichni dobře víme nejvíc se hráč učí zápasem. No a to bylo ze zimního „kempu“ všechno.

Obrovské poděkování patří asistentům, kteří odvedli velký kus tvrdé práce. Neobešli bychom se ani bez pomoci partnerů a sponzorů, mezi které patří: SPORTOVNÍ PLZEŇ, KONTO BARIIERY & NSA.

VŠEM MNOHOKRÁT DĚKUJEME!

 

Naši hráči prokáží svůj um již 25.2 v SH Radotín na turnaji dvojic. Pokud budete chtít přijďte je podpořit!