Do Prahy se koncem října sjela část indiánů, aby potrénovala před blížícím se ligovým kolem, které bude náš klub pořádat na Lokomotivě Plzeň. V hale na Hagiboru jsme se v sobotu 30. 10. 2021 střídali v intervalech po 1,5h s bratry Kavalíry. Za vedení Ivy Drugdové a Zdeňka Šperera, probíhaly intenzivní nácviky jak útočných tak i obraných situací. Poté se do tréninku mimo hráčů zapojili i trenéři a někteří z asistentů a na hřišti to pěkně vřelo. Na závěr jsme si dali přátelskou hodinku hry s Kavalíry. Po 16h jsme vyrazili do hotelu a při večeři probírali, co a jak se povedlo a na čem je potřeba zapracovat.

Druhý den byl, co se týká střídání na hřišti stejný, jako ten předešlý. Po Kavalírech patřilo hřiště nám a zase naopak. My se věnovali zakládání útoků, nahrávání do volných prostor a souhře mezi jednotlivými hráči, je jen škoda, že tu nebyl celý tým. Výraznou změnou oproti sobotě byl fakt, že naše počínání na zdejší palubovce zaznamenávalo šikovné oko fotografky Elišky Švecové. O fotografie z tréninku i závěrečného mače s Kavalíry tudíž nebudete ochuzení. Po 14h jsme se všichni vydali do svých domovů s nadějí, že se brzy opět setkáme, tentokrát už při soutěžním klání v Plzni. Všechny zájemce na naše zápasy srdečně pozíváme, slavnostní zahájení a úvodní slovo je naplánováno v sobotu 20. 11. 2021 na 9:20h.
Chtěl bych závěrem moc poděkovat přítomným hráčům, trenérům i asistentům, kteří nám věnují svůj volný čas a přátelské slovo a bez nichž by se nic z toho, co tu píši, neodehrálo.