Dne 24.2 vyjeli Indiáni opět porovnat své síly s ostatními tentokráte v turnaji 2 na 2.

Klubové auto vyráželo z Klatov a po zastávce v Plzni směřovali směrem do Prahy celkem tři hráči i s třemi asistenty a vším potřebným vybavením. Čtvrtý z herních účastníků se s ostatními setkal až na místě konání, tedy v Pražské hale TJ Ruzyně.  Hned v jednom z prvních zápasů nastupovala první Indiánská  dvojice Daniel Úporský a Kája Gütler proti dvojici Radim Navrátil a Lukáš Zuzánek. V počátku zápasu se vedení rychle ujala místní dvojice, Indiánům se ale ještě před koncem poločasu podařilo vstřelit dvě branky a dobít tak skóre 6:2. Ani v druhé polovině zápasu nebylo o branky z obou stran nouze, místní však ukázali své kvality a zápas tak skončil jejich vítezstvím 13:6.

V dalším ze zápasů pak nastupovala naše druhá dvojice Vašek Kuták a Filip Korschinský a to proti další z pražských dvojic Ivě Zemkové a Pavlu Florianovy. V tomto souboji pražská dvojice ukázala své kvality a nenechala v první polovině do své brány proniknout jediný balónek ačkoliv do té naší jich umístili hned devět. Skóre tak v poločase čítalo 10:0 jelikož jeden ze vstřelených gólů byl dílem Ivy Zemkové. Tlak , který naše dvojice cítila vedl k tomu, že za opakované posouvání brány obdržel Vašek Kuták dokonce zelenou kartu. To však chlapce vyburcovali k vstřelení alespoň jedné branky a tak zápas skončil skóre 19:1.

V následujícím zápase bojoval opět Dan s Kájou, tentokrát se dvojicí manželů Táborských. První minuty zápasu byly vyrovnané, Táborští však dokázali ukázat své kvality a první polovinu zakončit skóre 11:2. V druhé polovině se pak Indiánské dvojici podařilo vstřelit jen jednu branku a zápas tak končil s výsledkem 20:3. Další ze zápasů Vaška a Filipa byl proti poslední z pražských dvojic Patriku Kociánovy a Jiřímu Táborskému mladšímu. S těmito soupeři naši kluci jen velmi těžko drželi krok, jelikož Patrikovo umění s T-hokejkou opakovaně zajistilo dvougólové poskočení na skórovací tabuli. Ta po první polovině ukazovala 14:0. V druhé polovině přesila protivníků pokračovala, přesto však v jejich brance skončil jeden z střílených míčků a konečné skóre se zastavilo na 25:1.

V dalším klání Indiány Dana a Káju čekali soupeři z nově vznikajícího týmu na Moravě – Brňáci Jan Marek a Lucie Hübnerová. Hned na začátku zápasu se projevily naše léty nabité zkušenosti a ve skórování se Kája i Dan úspěšně střídali, přesto se Brňákům podařilo i do naší brány umístit hned dva míčky a poločas končil se skóre 12:2 pro Indiány. V druhé polovině zápasu pak Kája přenechal vstřelování branek soupeři spíše Danovy, kterému do vlastní brány pronikly opět jen dva ze soupeřových útoků a zápas tak končil našim prvním vítězstvím v turnaji s výsledkem 27:4.Následně se Vašek s Filipem utkali s druhou Brněnskou dvojicí Anna Xaverová a Filip Hladík. V tomto zápasu se dařilo více Brnu, a to i přesto, že po zlomení Vaškovy T-hokejky byl za stavu 4:1 pro žluté do pole nasazen Dan. Po první polovině naskočilo skóre na 7:1 a i přes naši snahu ve druhé polovině končil zápas stavem 13:4.

V následujícím mezi-skupinovém zápase se tak utkali obě z Plzeňských dvojic proti sobě. V tomto duelu se projevili letité zkušenosti Dana s Kájou kteří se ve vstřelování branek opět střídali, již v první polovině však jednou skóroval i Filip a tak Kája nakonec své vedení s Danem navýšil do poločasu na 9:1. V druhé polovině pak Filip pod tlakem Danova i Kájova úspěchu vstřelil branku vlastní a oba jeho soupeři pak své úspěchy opakovali znovu a znovu, po třetí již Filipův útok sice mířil opět do správné brány, ale po Kájových zakončeních zápas končil výsledkem 24:2 pro Dana s Kájou.

V utkání o sedmé místo se pak Vašek s Filipem utkali s Brněnskou dvojicí Jan Marek a Lucie Hübnerová. Naštěstí oba nesvěsili hlavy a s vervou zabojovali a po vstřelení dvou branek rozhodili soupeře natolik, že tentokrát vstřelil vlastní branku on, následoval opět náš úspěch a před koncem první poloviny se podařilo proniknout soupeři jejich ochranou alespoň jednou. Poločas tak končil skóre 4:1 pro Vaška s Filipem. V druhé polovině naši kluci na Vavřínech neusnuli a úspěšně útočili dál, dovolili sice Brnu vstřelit ještě jednu branku, ale dobili si sedmé místo v turnaji s výhrou 7:2.

Ve stejnou dobu pak probíhalo také utkání o místo páté a to mezi modře oděnému Danovy s Kájou a Aničce Xaverové s Filipem Hladíkem ve žlutých tričkách. V prvním poločase byly síly opravdu vyrovnané! Kája i Filip se v úspěšných útocích téměř pravidelně střídali a udržovali tak všechny diváky plně v napětí a během přestávky mezi polovinami ukazovala skórovací tabule skóre 6:5 s lehkým vedením modrých. V druhé polovině pak napětí o mnoho nepolevilo a branky padaly jedna za druhou. Kromě Kájy a Filipa byl jednou střelcem dokonce i Dan ale modří Indiáni nenechali žluté lvy ani jednou přejít do vedení a nakonec si vítězstvím 15:10 vybojovali páté místo v turnaji.

Po odehrání posledních ze svých zápasů pak všichni vyčkali na konečné výsledky i zápasů od třetí a první místo, aby při vyhlášení a předávání diplomů mohli zatleskat všem vysoko umístěným. Po naložení zpět do klubového automobilu se pak všichni vzdali s dobrým pocitem zase zpět do svých domovů v Plzni a Klatovech.