Na Třebešíně se ve sváteční neděli 17. listopadu 2019 sešli čeští hráči Powerchair Hockey při druhém turnaji 2 vs 2 na českém území. Zvítězili Stanislav Cimpa a Iva Zemková, kteří v únorovém finále prvního takového turnaje prohráli. My se ale blíže podíváme na herní osudy účastnících se Indiánů ???? Na turnaji soutěžily dvě ryzí indiánské dvojice – Jitka Kodadová s Janem Vaňkem ve skupině A a Lukáš Kroupa s Janem Thenotem ve skupině B. Indiánskou turnajovou šestici dotvořili Václav Srnec, který po dobu klání spolupracoval s Janem Kubovým a Daniel Úporský společně s Lukášem Zuzánkem.

Klubově ryzím dvojicím se pak herně dařilo o něco lépe. Duo Kodadová-Vaněk se probojovalo po třech výhrách ve skupině až do finále, když přešli přes Jiřího Táborského mladšího a Janu Stárkovou v semifinále. Na závěr Indiánům vystavil stopku nejlepší střelec ligy Stanislav Cimpa, který v tandemu s Ivou Zemkovou tentokrát neměl konkurenci. Thenot s Kroupou uspěli ze čtvrté pozice ve skupině B v souboji o celkové 7. místo proti dvojici Jurčička-Tomeš.

Václav Srnec a Daniel Úporský hlavně sbírali zkušenosti a v boji o 9. pozici stáli mladí Indiáni na opačné straně barikády.druhý jmenovaný byl nakonec úspěšnější a završil tak důstojnou reprezentaci modrobílých v turnaji. Už teď vyhlížíme v pořadí třetí turnaj dvojic 22. února 2020!