V sobotu 4.3 2023 se Indiáni v okleštěném počtu sešli v novém tréninkovém centru. V BB aréně Praha Letňany. BB Aréna v Letňanech je zatím patrně asi jediná s gumovým povrchem, který neškodí našim vozíkům, a zároveň my svými vozíky neubližujeme povrchu haly. SK Indians se sešli v celkovém počtu pěti hráčů.

Trénink začal již neodmyslitelným slalomem a pokračoval prohazováním přes tzv. žebříkem, to vše končilo nahrávkou. Jan Thenot si ještě stále zvykal na nový vozík a žádal úpravy softwaru. Trénink se zaměřil hlavně na nadcházející ligové kolo, kde čeká Indiány dvojice zápasů. S Jaguars Praha a se Slovenským týmem BlueSky Butterflies Bratislava. Trenéři zapojili do hry také asistenty, kteří hráli, jak se říká „po svých“ a nejdříve tedy hráli vozíčkáři proti chodícím. Tento tréninkový zápas tříbí hlavně pozor hráčů na vozíku a vyžaduje od nich extrémně rychlou reakci.

Druhý tréninkový zápas se odehrál v mixovaných týmech, tedy vozíčkáři i chodící. Opakování je matka moudrosti a tak neškodí zopakovat, že nejvíce se člověk naučí hrou. Právě hra bude k vidění 11. 3. v Praze-Radotín. Zde se totiž odehraje III. Ligové kolo sezony 22/23. Budete-li chtít přijďte naše hráče podpořit. Děkujeme všem našim kamarádům-asistentům bez jejich pomoci by totiž náš sport těžko fungoval. Dík patří také Adélce Kličkové za pořízení fotografií.