EWH kemp je další akcí, kterou si většina našich hráčů nenechá, po prvním vydařeném ročníku, ujít. V plánu jsou především každodenní tréninky a modelové zápasy v blízké hale, také navazování a utužování vztahů mezi hráči a asistenty napříč kluby, jenž budou na této akci přítomny, a to i mimo obvyklou kulisu sportovní haly. Pokud budeme vycházet ze zkušeností s minulým ročníkem, lze předpokládat, že program bude operativně doplněn i o kulturní složku, z níž vyplývá taktéž mnoho příjemných zážitků. Děkujeme pořadatelům za pozvání a věříme, že bude naše účast pozitivním přínosem.

Nabité zkušenosti se pokusíme zúročit na následném kole ligy, a to ve Zlíně. Tentokrát bude naše působení zpestřené místem konání turnaje, protože se bude hrát v jiné, neznámé hale. Naším cílem rozhodně bude zopakovat výkon z 2. kola.

Vrcholem sezony a pro mnohé naše hráče i velkou neznámou bude srpnový mezinárodní turnaj Join the Game, který pořádá náš spřátelený tým Cavaliers. Je zbytečné spekulovat o soupeřích, které z valné většiny neznáme, věříme ale, že kvalita pozvaných týmů nebude příliš převyšovat naše současné možnosti. Z hlediska získání reálného pohledu na situaci ve světě bude ale určitě účast pro naše hráče přínosem. Pokud bude v našich řadách zastoupen po skončení turnaje, bez ohledu na umístění, i motivační prvek do dalších zápasů, účel účasti bude splněn na 100%. Taktéž děkujeme pořadatelům za pozvání a možnost touto někdy hořkou zkušeností projít.