Během víkendu 8.-9. 4. 2017 se na poslední pražské soustředění této sezóny sjeli Indiáni z různých koutů republiky, aby důkladně potrénovali před závěrečným kolem české PWH ligy, s cílem pokusit se vybojovat si dne 22. 4. šanci, hrát 27. 5. při play-off o příčky nejvyšší.

Sobotní dopoledne přivítalo ve sportovní hale na Hagiboru takřka kompletní indiánskou tlupu. Pro zranění z našeho plzeňského tréninku chyběla trenérka Iva, ale náš druhý trenér Zdenda si nás vzal pěkně do parády a ladil naši formu i hráčské dovednosti, co jen to šlo. Celá tělocvična nám byla k dispozici prakticky ke třem hodinám, neboť bratři Kavalíři a Draci probírali důležité okolnosti na valné hromadě spolku Flor-in, který je zastřešuje. Po nás kratší trénink absolvovali i oni a podle původních plánů měli na zdejší palubovce poletovat až do 16 h, tedy do konce sobotního soustředění.  Avšak ani o tu možnost zahrát si mezi sebou, jsme díky jejich dobré vůli nepřišli. To nejlepší na každém kolektivním sportu je právě to poměřování sil mezi týmy a vzájemné špičkování kamarádů na obou stranách hřiště, čehož se nám dostalo mírou vrchovatou. Tuto sobotu to už bude o trochu vážnější.

Neděle se nesla v podobném duchu jako sobota, jen s tou změnou, že nám chyběl Míša Enge, který odpočíval, neboť ve dnech předešlých reprezentoval ČR na atletických závodech v zahraničí a potřeboval si orazit. I tentokrát jsme začali trénink první my a snažili se využít ten poslední den soustředění beze zbytku. Poněvadž nám trenér o něco dříve odjížděl do Plzně, neboť tam měl jiné povinnosti, přistoupilo se po indiánských zkouškách dovednosti hned ke společné hře mezi našimi týmy.  Ta pokračovala přibližně do 13:15h, kdy se rudí bratři začali pomalu rozjíždět do svých domovů a nechali pro zbytek soustředění hřiště v moci bratrů v zeleném a v červené.

madruzzo

Pro všechny příznivce týmu Indians Plzeň či florbalu na el. vozících připomínám, že IV. kolo České PWH ligy se uskuteční tuto sobotu 22. 4. 2017 v Praze, ve sportovní hale Radotín, od 10 h do 16h. Moc rádi vás uvidíme, těšíme se na vaše fandění a podporu.

Ve dnech 6. a 7. 5. 2017 se pak ve stejné hale můžeme setkat na mezinárodním turnaji Prague Cup, který už po páté hostí tým Jaguars Praha.