Po zahřívacím kole prvním se nám společně podařilo získat první body. Průběh turnaje 12. – 13. 5. 2012 v Praze na Třebešíně o pěti účastnících a při systému každý s každým, nám tedy přichystal čtyři zápasy. Začínali jsme proti Tigers. Po počáteční nervozitě nás uklidnil rychlý gól a zbytek zápasu jsme své vedení jen upevňovali na konečných 8:1. Následovalo utkání s Rejnoky, kteří nám povolili také osm gólů. Ovšem za cenu třech obdržených. Toto druhé vítězství v nás posílilo naději na možnost objevovat se i v horní polovině tabulky, což pro nový tým, jako je ten náš, znamená výsledkovou spokojenost. Ve třetím utkání s vedoucím týmem tabulky nám po prvních minutách, po kterých jsme prohrávali o 2 góly, do smíchu určitě nebylo. Druhý poločas jsme už ale neinkasovali a konečný výsledek 2:4, ve prospěch Jaguars, je pro nás přijatelný. Poslední zápas proti New Caveliers, který byl posílený a sebevědomý předchozím vítězstvím nad Jaguars nehrál již pod tlakem a zápas nenechal skončit překvapením. Po dobrém výkonu jsme zaslouženě, tak jako v případě Jaguars, prohráli 2:4.

Na závěr, při hodnocení našeho vystoupení, se hráči vzájemně shodli na přijatelném až příjemném pocitu ze společného výkonu. Zároveň shoda ale také zavládla v souvislosti s bezradností a neschopností týmu při řešení některých důležitých herních situací. Na tomto musíme zapracovat.

Děkujeme soupeřům, asistentům, rozhodčím i všem kolem EWH za příjemný víkend a nové zážitky.