Rok se z rokem sešel a město Plzeň v termínu 5. – 6. 10. 2013 opět přivítá na svém území ligové zástupce florbalu na el. vozících z Čech i Moravy. Dne 4. 10. 2013 se směrem k západočeské metropoli rozjedou dvě družstva z Prahy a jedno ze Zlína. Ubytováni budou porůznu. Většina účastníků získá azyl v Třemošné u Plzně, v místním zařízení „Exodus“, další pak budou ubytováni na koleji

„UK Bolevecká“ a zbytek vyzkouší, jak se nocuje v Autocempu „Bolevák“.

Samotné III. kolo EWH ligy, které ponese na počest našeho kapitána, výborného kamaráda a skvělého hráče P. Sulanského název „Memoriál Petra Sulanského“ startuje v sobotu 5. 10. 2013 v hale TJ Lokomotiva Plzeň. Od 9:30h. zveme všechny na slavnostní zahájení, které bude veselou vzpomínkou věnovanou právě našemu drahému „Sůlovi“, jak by si to i on sám přál.

Prvním střetnutím od cca 10:15 h. mezi domácími Indians Plzeň a Zlínskými Rejnoky započne celý sobotní program zápasů, který bude pokračovat až do cca 15:50 h. V tento čas by měl vrcholit závěrečný zápas mezi Indiány a obhájci loňského ligového ročníku Jaguars Praha, které rozhodne o konečném pořadí turnaje. Na cca 16h je plánované slavnostní vyhlášení výsledků i nejlepších hráčů turnaje.

Po třetím místě by letos Indiáni rádi vystoupali na domácí půdě o nějaký ten stupínek výš, ale konkurence také nespí a svoji kvalitu už prokázala. Po prvních dvou kolech se na prvním a druhém místě zároveň tlačí Jaguars Praha a New Cavaliers Praha. S odstupem za nimi jsou Indians Plzeň následováni Rejnoky ze Zlína, kteří se zápas od zápasu také zlepšují. Po odstoupení Tigers Janské Lázně ze soutěže, přibyly hráčské posily jak do týmu New Cavliers tak také k Indiánům. Uvidíme, jak se vyrovnáme s nervozitou a zda prodáme vše, co jsme zatím stihli společně natrénovat.

Přijďte nás podpořit, podívat se na ne až tak tradiční sport a okusit něco nového. Zveme diváky, kteří se nebojí za fandit, a také případné zájemce o jinou aktivitu, než jen vysedávání doma v koutě.