V neděli 5. 4. 2012 se čtyři, nikoliv mušketýři nýbrž Indiáni, zúčastnili plzeňského tréninku v hale Lokomotivy Plzeň. Bylo předem domluveno naším náčelníkem, že se za námi přijdou podívat studenti Západočeské Univerzity Plzeň, kteří studují obor aplikovaná tělesná výchova s Mgr. Věrkou Knappovou, Ph.D. a započne tak spolupráce mezi naším klubem a fakultou.

Na začátek Lukýno( L. Kroupa) představil náš sport, představu spolupráce a jednotlivě všechny přítomné, a to hlavně proto, aby si studenti udělali jakýs takýs obrázek o nás(typ diagnózy) a dalším směřování. Poté už jsme se začali předvádět my sami, a to při dovednostech na vozíku s hokejkou i bez ní. Aby se vcítili do naší kůže, usedli i oni poprvé do elektrického vozíku a nejprve bez hokejky zkoušeli, jak kluci, tak holky, o čem ten sport vlastně je. Musím říci, že po prvních rozpacích se do toho obuli a přišli na to, jak skloubit pohyb vozíku a ovládání míčku.

Nedělní trénink jsme zakončili přátelským, ale přesto napínavým mačem, ve kterém zlatý gól vsítili ti krásní mladí lidé kolem Filipa Jakeše a Zdendy Matouše.