Po dlouhých třech měsících jsme dali do pohybu naše indiánské oře (myšleno elektrické vozíky) a v sobotu 30. 5. 2020 si ve sportovní hale Radotín při společném soustředění zase vyzkoušeli, jak že se ten florbálek hraje.

Bylo báječné se zase vidět. Vinou poruchy našeho klubového automobilu a cestování vlakem, jsme se sjížděli po etapách, ale všichni se na místo po čase dostali. Jednomu z nás hned na začátku vypověděl službu vozík, ale nebyli by to indiáni, aby nezareagovali rychle na tuto situaci a nepřivezli náhradní stroj. Děkujeme Jituš Kodadové za půjčení vozíku.

Po úvodním rozježdění a osahání si míčku pod vedením trenérů Ivy Drugdové a Zdeňka Šperera pokračoval trénink v útočných akcích, které jsme pilovali a pilovali, co nám energie a síly stačily.

Nejde se ale jen střemhlavě vrhat k bráně soupeře. I obrana má své dané požadavky. Za přímého ostřelování našimi dvounožci i s Jendou Kubovým, se čtveřice na brankovišti pokoušela zabránit průletu balonku na gólmana, který to ještě za námi jistil. Když už i u této činnosti strávili Indiáni dostatek času, došlo ke konci tréninku na hru. Kolem 18 h nastal čas opustit halu a pomalu se vydat k domovu.

Už zítra si krásné setkání a hru zopakujeme. 6. 6. 2020 nás čeká v hale Na Třebešíně zakončení sezony, kde sice nepůjde o umístění v lize, ale v rámci přátelského turnaje „Playoff covid Powerchair Hockey 2020“ si užijeme hry do sytosti.