V dalším utkání jsme se představili my a Draci. Taktika zněla jasně, nepustit V. Uhra do střeleckých příležitostí, a i ve třech lidech mu nedat na hřišti ani dýchat. První poločas jsme se této hry drželi do puntíku, a i díky tomu jej vyhráli 3:0, když dva góly dával J. Vaněk, třetí trefu přidal M. Enge. Naše hra byla dobře organizovaná s minimem chyb a jistotou v podobě L. Kroupy v bráně. Ve druhém poločase si už nějaké ty míčky našly cestu za Lukášova záda, ale protože byly jen dva a my také nelenili a přidali jich pět, skončil pro nás tento zápas vítězstvím 8:2.

madruzzo

Ze hřiště jsme však neodjížděli, neboť nás vzápětí čekal tým Jaguárů, a to v utkání dvou dosud neporažených týmů. Lhal bych, kdyby mi nepřišla na mysl ta možnost, že bychom mohli o nějaký ten bodík připravit i lídra celé soutěže. Ne jinak tomu bylo asi i u naší trenérky, která přes plánovaný odjezd vydržela sledovat utkání do úplného konce. Začátek zápasu jsme také drželi soupeře na uzdě, Vaněk trefil tyč a změna stavu nastala až v 6:38, kdy nám úvodní branku vstřelil D. Goll. Stejný hráč pak v 10:59 přidal po asistenci J. Hašlara druhou trefu a my tak byli v poločase o dva góly pozadu. I následující branka, nebyla z naší hokejky a navýšila vedení Jaguárů, v čase 18:10 zkompletoval hattrick D. Goll. Uběhlo však jen deset sekund a po spolupráci J. Vaněk a J. Thenot to bylo pouze o dva. Ve dvacáté minutě poslal opět do třígólového vedení Jaguáry S. Cimpa. Minutu nato se mi povedlo vybojovat ve středu hřiště balonek a při úniku na bránu zase stáhnout náskok soupeře o dvě trefy. Přes bojovný výkon jsme však v obraně hořeli více než v předchozích zápasech, dílem nejspíš i díky snaze dotáhnou soupeře, a tak naše otevřená zadní vrátka propustila další dva góly. Necelé tři minuty před koncem ještě snížil M. Enge na 6:3, ale více branek už jsme nepřidali. V čase 29:10 min udělal závěrečnou gólovou tečku za zápasem D. Goll a my zakončili i tak povedené ligové kolo porážkou 3:7.

Byla by však chyba opouštět halu před posledním utkáním mezi New Cavaliers Praha Red Dragons Praha, neboť napínavé a velmi bohaté střetnutí se přelévalo tu na jednu či druhou stranu. I když se po třech minutách mohlo zdát, že je vymalováno, hattrick M. Petráčkové, Draci a hlavně V. Uher se nevzdávali a utkání neskutečně zdramatizovali. Poločasové skóre 5:6 ve prospěch Kavalírů nechávalo diváky v napětí i pro druhou půli, a že se bylo na co dívat. Když ve dvacáté minutě zvyšoval J. Táborský ml. na 8:6, říkali jsme si za mantinely, že je nejspíše hotovo. Pak ale V. Uher přidal během 3 minut čtyři branky z celkových deseti a rázem se miska vah překlopila na stranu Draků. Kavalíři začali honit výsledek a urputně se snažili vyrovnat. V tom se jim snažil svojí krasojízdou zabránit V. Uher, a ač jim přes tři minuty nepůjčil míček, přeci jen si cennou výhru nemohl s Draky vychutnat. Ve 27 min. snižoval na rozdíl jediné branky J. Vondra a necelou půlminutu před koncem srovnávala M. Petráčková na 10:10. V následném prodloužení pak M. Petráčková i rozhodla o výhře Kavalírů v poměru 11:10. Musím smeknout před V. Uhrem, který předvedl opravdu skvostný výkon, bravo Vášo!!!

Tolik o sportovních výkonech a výsledcích. Během celého dne nám přáli a úžasně fandili naši kamarádi a my se jim snad odvděčili dobrou předvedenou, za jejich podporu jim patří naše veliké DÍKY!!! Velký šok však pro nás připravily Stánička Jakešová se svojí „adoptivní dcerou“ Terezkou Kalivodovou.  Ve volném čase mezi naším prvním a druhým zápasem za námi přišly s šekem od našeho spoluhráče a kamaráda Filipa, který nás nečekaně a navždy opustil vloni v létě. Finance budou použity na pořízení nových klubových dresů, o kterých jsme s Fílou a ostatními Indiány mluvili. Bude nám ctí, když se na konečné podobě dresů budou podílet i Filipovi nejbližší.