Měsíc s měsícem se sešel a na kalendáři modrou propiskou vyznačené datum 7. -9. 12. 2012 naznačovalo, že se blíží společné vánoční soustředění týmů Indians, New Cavaliers a pozvaných milých hostů.

Pro některé z nás už začalo pátečním příjezdem a ubytováním v Centru Paraple či jinde po Praze. Ostatní se až v sobotu postupně sjížděli k tělocvičně na Jarově, která nás svou vlídnou náručí přivítala v tento čas už podruhé. Po 12h se už zdravili kamarádi a přátelé florbalového balónku, stavěly se mantinely, pokládaly branky, z pytlů byly vysvobozeny míčky, které pak na palubovce neposedně vyčkávaly na první dotyk s hokejkou. Následně započal trénink, kterého se ujal Jiřík Táborský. Po hřišti kroužili hráči a hráčky a snažili se držet pečlivě jeho pokynů při zpracovávání neposedné děrované koule a při plnění různých herních situací. Poté přišlo na výběr jednotlivých týmů a více jak 2hodinová přestřelka sice, v přátelském ale plném herním nasazení, mohla začít.

S nastávajícím se zešeřením jsme se přesunuli do Pizzerie Don Vito, kde po večeři přišlo na vzájemné obdarovávání kouzelnými a originálními dárky. Vytvořily se různé hloučky, které pokračovaly v družném hovoru a neustále se obměňovaly, jak kdo kroužil kolem stolu, dlouhém přes celou pizzerii. Přípitek jedněch vystřídal onde druhý, povětšinou s přáním na šťastný a úspěšný nový rok. Ve večerním čase se stihl zkrácený program schůzky členů sdružení „Octopus“, kde jsme byli obeznámeni s vývojem letošní sezóny a s plány na tu příští. S blížící se 23h byli už někteří na cestě domů, jiní vyráželi směr zastávka autobusu, aby stíhali poslední spoje, zbylí pokračovali v přátelském štěbetání až do popůlnočních hodin.

Nedělní program nám v hale začínal odbitím 10h. Ne všichni se na palubovku dostali přímo na čas, ale v 11 hodin se už většina hráčů proháněla mezi mantinely. Po celý čas se hrál mač dvou porůznu rozdělených skupin hráčů, kteří se tu a tam prohodili, a pokračovalo se dál. Ve 14h skončil kouzelný florbalový víkend pro většinu přítomných, jen Indians si prodloužili návštěvu hlavního města a v hale budovy MuP Praha rokovali na schůzi našeho sdružení „Lenox o.s.“ Hlavní slovo si vzal náčelník Lukyn, který nás seznámil se stávajícím stavem a očekáváními, zakončil tak celkem úspěšnou sezónu 2012 a přiblížil plány na rok 2013.

Za sebe mohu říci, že už se na setkání se svými rudými bratry, a to nejen na hřištích, v roce 2013 moc těším!!!