V sobotu 6. 5. 2023 jsme podnikli poslední soustředění před vrcholem sezóny, kterým je Playoff, které se skuteční již 13. 5. na pražském Třebešíně.  Toto soustředění bylo specifické i tím, že jsme jej měli společně s pražským týmem New Cavaliers. Za náš plzeňský tým Indians se účastnilo celkem 7 hráčů. Zajímavostí skupinky doprovázejících osobních asistentů bylo to, že polovinu z nich tvořili absolventi projektu Asistent na zkoušku, což je historicky nejvyšší počet na akci tohoto typu.

Po úvodním přivítání následovalo seznámení se se začínajícími osobními asistenty, pro které  byla účast na takové akci první zkušeností. Dalším bodem programu bylo obeznámení s harmonogramem dne a časy tréninků.  Ve velké tělocvičně od 10 do 12 hodin trénoval tým Kavalírů. My jsme se přestěhovali do menší tělocvičny v hale na Pankráci, kde jsme trénovali především individuální dovednosti na základě postavení při hře.

Po 12. hodině jsme se přestěhovali na trénink do velké haly, ve které jsme trénovali zhruba do 13:30. Následoval oběd a zasloužená půlhodinová pauza k nabrání nových sil na přátelské utkání s Kavalíry. Tímto zápasem pro nás ale den nekončil. Po té, co tým New Cavaliers opustil halu, jsme pokračovali  v dalším tréninku až do 17 hodin. Trénovali jsme především využívání bloků a využívání hráčů s T-stickem. Jak už jsme zmínili výše, Playoff se koná již tuto sobotu 13. 5. 2023. Budete-li chtít, přijďte podpořit náš tým. Vítáme každého našeho fanouška.

Děkujeme všem sponzorům a asistentům. Hurá za bronzem!