Ve spolupráci s Plzeňským krajem budeme v následujících dnech a týdnech prezentovat Powerchair Hockey subjektům v Plzeňském kraji, které pracují podobně jako my s lidmi s největším pohybovým omezením. Cílem je nabídnout lidem, kteří ke svému životu používají elektrický nebo mechanický vozík, možnost věnovat se jedinému akčnímu, týmovému sportu pro lidi s největším pohybovým omezením – Powerchair Hockey.

Pro všechny zájemce, kteří by se chtěli s Powerchair Hockey osobně seznámit, jsme připravili prezentační materiál i prezentační akci Poznej Powerchair Hockey, která se uskuteční už 22. 9. 2022 v Plzni na Prokopávce. Tam si účastníci budou moci vyzkoušet jízdu na sportovním vozíku, hru samotnou, seznámit se s teorií Powerchair Hockey i možnostmi, jak začít hrát. Každému zájemci se budeme plně věnovat.

Děkujeme Plzeňskému kraji za příslib spolupráce. Pevně věříme, že se nám podaří k Powerchair Hockey přilákat nové hráče, kterým tento unikátní sport život obohatí tak, jako nám.

Více o Powerchair Hockey se můžete dozvědět u ž teď, když se podíváte na www.powerchairhockey.cz nebo youtube kanál IPCH, kde můžete zhlédnout utkání z posledního Mistrovství světa.