V sobotu 23. března se hrálo již avizované III. kolo Powerchair Hockey ligy. Pro náš tým byly zápasy ještě důležitější, protože jsme hájili stříbrnou příčku zajišťující finále před New Cavaliers Praha. Právě na Kavalíry jsme narazili hned v prvním zápase a byla to jízda! Zápas sotva začal a už jsme vedli 1:0. Zásluhou Michala Engeho a Jana Vaňka to bylo bleskurychle dokonce 3:0.

Po faulu bylo proti Indians nařízeno trestné střílení Cavaliers, které ovšem Tomáš Suchý neproměnil a z další akce indiánský sniper Jan Vaněk zvyšoval už na 4:0! New Cavaliers Praha byli až s podivem neproduktivní a brankář týmu Lukáš Kroupa udržel v klíčovém zápase čisté konto i zásluhou vyražené penalty. Nakonec SK Indians Plzeň vs New Cavaliers Praha 5:0.

Jestliže se nám podaří porazit v posledním kole Red Dragons (8:2 v tomto kole) a proti Jaguars nebude bodovat žádný z týmů, už nás Kavalíři nemohou přeskočit a my tak poputujeme po druhé za sebou do finále ligy! Pokud se nám to podaří, střetneme se se zatím neporaženými Jaguáry. Ti v tomto kole suverénně protančili všemi nástrahami obrany soupeře a nasázeli dohromady 22 branek. Sami obdrželi 9, stejně tak, jako náš indiánský tým.

Flor-in derby mezi Red Dragons a New Cavaliers vyznělo podle očekávání lépe pro Kavalíry, kteří zvítězili poměrem 8:1.

Držte palce a díky za podporu!
Indiáni