První květnový víkend nás čekal mezinárodní Mini Prague Cup 2014, jehož pořadatelství se zhostil Jaguars Praha. Mimo domácích se ve sportovní hale Radotín představili New Cavaliers Praha, Indians Plzeň a německý Ballbusters.

Tento turnaj se hrál systémem každý s každým, po němž následovaly boje o finálovou účast a o umístění. Nás čekali jako první naši staří známí Jaguáři. Protože jsme měli nedostatek hráčů, doplnili naší sestavu Míša Charvátová Láďa Šmilauer. Zápas s tímto soupeřem se nám však už jako po několikáté před tím nepovedl a my si odnesli pěkný nášup(15:4).

Ve druhém utkání jsme už hráli o poznání lépe a přetahovanou se zahraničním soupeřem dotáhli do vítězného konce, když jsme dali 4 oproti 3 gólům německým.

Celý den byl z naší strany zakončen bratrským mačem s Kavalíry, kteří si před tím poradili jak s Ballbusters(5:1), tak také s Jaguáry(8:3). V tomto posledním zápase prvního dne nechali zpočátku Kavalíři odpočívat své nejlepší hráče a to se jim málem nevyplatilo. Náš tým se ujal vedení a jen návrat klíčových hráčů nás připravil o překvapující výsledek. Po závěrečném hvizdu bylo skóre 7:5 pro New Cavaliers.

Druhý den se nejprve utkali Kavalíři s Ballbusters a nenechali nic náhodě, když od začátku dominovali a po vítězství 8:3 se mohli těšit na finále.

Pak se rozehrálo naše utkání s Jaguáry, které přineslo bohužel i nepříjemný úraz Denise Goola. Ten se před naší bránou převrátil z vozíkem na bok a přivodil si velmi nepříjemné zranění v oblasti krčku stehenní kosti, k tomu se praštil o zem do hlavy a rozbil si brýle. První půle po této soupeřově ztrátě skončila těsně o gól ve prospěch Jaguars 4:3. Druhou půli jsme prospali a Standa Cimra trestal. Zatížil naši bránu pěti přesnými zásahy oproti našemu jednomu a postup do finále tak patřil po výhře 9:4 soupeři.

O třetí místo nás tedy čekali Ballbusters. Povedl se nám zopakovat na chlup stejný výsledek jako ze zápasu prvního(4:3), díky kterému jsme skončili celkově na 3. místě.

Finálový mač předvedl také pěkné drama, kdy se skóre měnilo každou chvíli. Šťastnější byli v závěru Kavalíři, kteří první místo vybojovali po těsné výhře 7:6.

Nejlepším střelcem se stal Standa Cimra, nejlepším T-stick hráčem Iva Zemková(oba Jaguars Praha), nejlepším gólmanem pak Christoph Wendel z týmu Ballbusters.

Pořadí týmů: 1. New Cavaliers Praha

2. Jaguars Praha

3: Indians Plzeň

4. Ballbusters

Děkujeme všem našim kamarádům dobrovolníkům ze podporu a pomoc, snad jsme se jim trochu hrou i výsledky, za to vše co pro nás dělají, odměnili.