Poslední lednový víkend, 30. – 31. 1. 2016, proběhlo první společné soustředění florbalových nadšenců z klubů New Cavaliers Praha, Red Dragons Praha a Indians Plzeň. Tradičním zázemím pro trénink, nacvičování různých herních situací a i samotnou hru se po oba dny stala hala v Praze na Hagiboru.

Úderem 11h i o chvíli později vyjížděli postupně na hrací plochu hráči i hráčky tu s omotanou hokejkou, tu bez motání a naše drahá téčka (hráči s T-stick nástavcem vpředu před vozíkem). Nejdříve jsme se rozdělili do dvou skupin, kdy se na jedné půlce hřiště ujal tréninku hokejek J. Vaněk, druhá půlka s téčkami pak patřila L. Kroupovi. Když oba ukončili cepování svých spolubojovníků, spojily se obě skupiny dohromady a započalo nacvičování různých herních situací. Závěr sobotního soustředění pak patřil hře samotné, při níž Indiáni schytali pěkný nášup. Z haly další cesta vedla směrem k Pizzerii v Malešicích, kde už tradičně zakončujeme první den i večer. Odtud jsme se po skupinkách vydali buď směrem na Paraple, ke kolejím VŠE nebo do pražských domovů.

Neděle už byla pozměněná, na jedné polovině se proháněli při nacvičování herních situací Indiáni, druhá patřila Kavalírům s Draky. Hodinu a půl před koncem se dostalo opět na tu nejoblíbenější činnost na hřišti, a to hru samotnou. Bohužel výsledek byl velmi podobný, a tak máme před blížícím se únorovým kolem o čem přemýšlet a co zlepšovat.

Chtěl bych moc poděkovat všem kamarádům z řad dobrovolníků, díky nimž proběhlo soustředění na jedničku a na dálku poslat vzkaz, že už se na vás v únoru moc a moc těším. Nabíjíte mi úžasně baterky ???? !!! Myšleno ty vnitřní, né u vozíku ????