První společné soustředění dvou bratrských týmů a to New Cavaliers Praha a Indians Plzeň proběhlo ve dnech 10. – 11. 12. 2011 ve sportovní hale na Jarově. Byl to víkend plný tréninku, dobré nálady, herního zdokonalování, sžívání se s novými spoluhráči a v první řadě užívání si předvánočního nálady při posezení v Pizzerii Don Vito, kde nebylo neobdarovaných. Losem z rukou sličných, byly dány dvojice, které si vzájemně nachystaly dárky plné překvapení.

Celé dva dny se nesly v duchu přátelství, úsměvů a smělých plánů. Pilovala se taktika, souhra hvězdného tria Horák, Uher, Suchý naznačovala, že síla hráčů v zeleném bude značná. Vždyť New Cavaliers nemůže nechat pohár pro mistra mimo svůj dosah déle jak rok, složením týmu, zkušenostmi a hlavně kvalitou na hřišti je čas pomýšlet na mety nejvyšší.

To Indians ve své první sezoně chtějí poznávat své silné i slabé stránky a hlavně předvádět solidní hru, kterou doprovodí slušnými výsledky. Není proč být vyjukaný, vždyť za Indians hrají hráči, jimž zkušenosti rozhodně nechybí a kvalitou, zejména Jan Vaněk a Petr Sulanský patří k ozdobám EWH ligy. My ostatní: Lukáš Kroupa, Láďa Nedbal, Míša Enge a Jan Thenot, se vynasnažíme k dobrému výkonu na hřišti a také výsledku co nejvíce přispět, třetí místo by nebylo úplně k zahození.

Během společného sobotního večera se oba týmy ještě více propojily, když se začlenily ve svých

sdruženích „Lenox o.s.“ a „Flor-in o.s.“ do asociace pro vzdělání sport a kulturu „Octopus“ a nechaly nad sebou pomyslně zdvihnout přátelská a pomocná chapadla. Tož ať se nám všem dobře daří!!!