Sobota 14. ledna 2023 se stala dnem prvního tréninku SK Indians Plzeň. Indiáni si zahráli v hale na Pankráci, kde hráče překvapila mírně nízká teplota.  Po stavbě hřiště se tým rozcvičil a rozjezdil. Trenérka Iva Drugdová dbala hlavně na rychlou střelbu. Lukáš Kroupa dokonce místy zaujal roli hráče s klasickou hokejkou. „Téčka“ se snažila nepustit útočníky do zakončení.

Polední pauzu na oběd vyřešil tým konzumací rozmanitých druhů pizz. Pilování střelby a zakončení pokračovalo i po přestávce. Jak praví moudré přísloví opakování matka moudrosti a tak si participanti tréninku zahráli proti sobě 4v4. Trenéři se nezdráhali hru zastavit a potřebné věci dovysvětlit. Kromě hráčů začaly mít hlad také vozíky a se setkání přiblížilo svému konci.

Trénink na fotoaparát zachytil Jiří Sapoušek. Děkujeme všem podporovatelům a asistentům, bez jejichž pomoci a podpory by nebylo možné tréninky a akce organizovat. V následujících týdnech čeká indiány několika denní soustředění na Plzeňsku a turnaj dvojic v Praze. Budete-li mít chvilku přijďte se na naše sportovce podívat, nebo je podpořit v jejich zápolení.