Vážení fanoušci,

s hlubokým zármutkem všem oznamujeme, že v pátek 12. 8. 2016 nás náhle a navždy opustil náš kamarád, spoluhráč a spolupracovník Filip Jakeš.

Filip byl členem organizace LENOX z.s a stal se základním článkem týmu SK INDIANS od září 2013, když přestoupil ze zanikajícího týmu Tigers Janské Lázně. Florbalu na elektrických vozících se věnoval od roku 2010, díky studiu na Obchodní akademii právě v Janských Lázních. Fíla, jak jsme mu velmi často říkali, se velmi rychle adaptoval do našeho kolektivu a společně se svojí maminkou Stáňou a přítelkyní Terezkou pomáhali vytvářet pevnou kostru týmu, jehož základy jsou položené na výborném kolektivu.

Filip ovšem nebyl pouze hráč ale také se velmi aktivně zapojoval do managementu celé organizace. Je autorem našich webových stránek. V poslední době byl také hlavním tvůrcem fotografií z týmových akcí, naposledy z mezinárodního turnaje Prague Powerchair open 2016, který proběhl předposlední červencový víkend. Na facebooku pak můžete vidět jeho album z letního kempu. Od prosince 2014 se stal členem Dozorčí rady a 1. 7. 2016 prvním zaměstnancem naší organizace.

Jeho náhlým a zcela nečekaným odchodem ztrácíme výborného člověk s kolektivním duchem a kamaráda, se kterým jsme měli možnost prožít mnoho nezapomenutelných a úsměvných chvil. Proto se z jeho odchodu budeme všichni dlouho vzpamatovávat.

Celé rodině projevujeme upřímnou soustrast, hodně sil do dalších dní a jsme připraveni jakkoliv pomoci.

Děkujeme Ti Fílo za všechno, co jsi pro naší organizaci odvedl. Bylo nám ctí být v tvé společnosti. Děkujeme, kámo. Nikdy nezapomeneme !!!