Tak trochu kýčovitě se jeví datum 12. 12. 2015. Nám však ty dvě stejné číslice přinesly radost, neboť právě v tento den se uskutečnilo naše poslední letošní setkání. Parta nadšených florbalistů a jejich přátel či kamarádů totiž přijela do Prahy či z Prahy dát sbohem starému roku.

V hale na Jarově se už v předem daném programu počítalo s rozdělením toho našeho houfu hráčů, ze třech různých týmů, na jiné tři skupinky. Bohužel nemoci zabránily původnímu plánu a nastala improvizace, kdy někdo byl Kavalír, někdo Indián, někdo Drak a dokonce se tu a tam objevovali hráči ve dvou kůžích. Nijak to ovšem nepoznamenalo dobrou náladu na hřišti a chuť prát se o každý balonek. Toho nám bylo bohatě dopřáno od 11h do 17h. Výsledky jednotlivých mačů nejsou zase tak důležité, šlo hlavně o přátelské hrátky, tak je ani nepřidávám. Každý z nás si to na palubovce prima užil, pobavil se a bez zranění i bez kolapsu techniky pak odjížděl směrem k pizzerii v Malešicích.

Tam následovala druhá část sobotního programu, a to večírek zahalený do vánočního hávu. Už se stalo tradicí, že cca týden před naším setkáním jsou vylosovány dvojice, které se vzájemně potěší drobným dárkem. I letos tomu tak bylo a my po zazpívání vánoční koledy mohli rozbalit balíčky, které nám coby poslové Ježíška předávali Jiřík Táborský ml. a Pepa Kodad. Děkuji ještě jednou touto cestou všem Ježíškům, kteří pro mě pod stromečkem nechali zabalené nějaké překvapení. Nejen potěšení z rozbalovaní, ale hlavně ta možnost být mezi lidičkami, které mám rád, mě zahřálo u srdce a pohladilo po duši, jste zlatíčka.

Po zavírací době(22h), né však tak dlouho jak by si většina z nás přála, jsme se rozjeli každý jiným směrem domů nebo do přechodného azylu v Parapleti, respektive na kolej VŠE. My, co jsme nocovali v Para, jsme protáhli bdění před uložením do pelechů na 1h popůlnoční. Bylo potřeba probrat plno jiných věcí, které se nestihly, a navíc leželo na stole pečivo a sýr, kteréžto pochutiny nemohly zůstat ladem.

Druhý den ráno už pouze Indiáni zamířili do malé zasedací místnosti pronajaté od Střední odborné školy stavební a zahradnické Jarov. Tam jsme coby zapsaný spolek Lenox zhodnotili uplynulé období a prodiskutovali plány na rok 2016. Čeká nás toho hodně a já věřím, že se příštích setkání všichni ve zdraví a při dobré náladě dočkáme. Už aby to bylo J .