V sobotu 7. 11. 2015 se uskutečnil ve sportovní hale TJ Lokomotiva společný trénink Indians Plzeň, New Cavaliers a Red Dragons. Jednalo se o první trénink, který se konal netradičně na území Indiánů v Plzni a Indiáni ho také organizovali. Netradiční také bylo časové rozpětí akce, trénovalo se od 16h. do 22h. a to pouze v sobotu. Vzhledem k lokalitě se účast dá považovat za slušnou. Při přátelském zápasu jsme dvě pětky proti sobě dohromady dali a ještě zbyli hráči na střídání. Při cvičeních jsme zase hřiště nepřeplnili a nepřekáželi si.

Trénování se k naší radosti ujala trenérka Ivana Drugová, která připravila mnoho zajímavých cvičení a modelových situací. Zbytek času jsme vyplnili přípravným zápasem s náhodně promíchanými týmy bez ohledu na klubovou příslušnost. Tréninku se samozřejmě nevyhnuly defekty a záhadné kolapsy herních vozíků, ale to k našemu sportu patří a nelze jim nijak předcházet.

Večer po tréninku se část účastníků vypravila k domovu a část se odebrala k ubytování na studentskou ubytovnu, kde se po přespání všichni v dopoledních hodinách rozjeli do svých domovů.

Děkujeme všem zúčastněným asistentům, pomocníkům, trenérce Ivaně, organizátorům, řidičům atp. za skvělý víkend někde jinde než v Praze ;-).