Už v pátek 10. 12. 2016 se sjeli Indiáni do Prahy, aby se mohli před Vánocemi rozloučit se starým rokem, zhodnotit uplynulý rok z pohledu finančního i herního a nastínit plány na rok 2017. Od 19 hodin jsme pod dohledem náčelníka Lukáše Kroupy zahájili Valnou hromadu našeho Lenox z. s. Ač mohla být účast i větší, vše potřebné se podařilo projednat i schválit a úderem 22 hodiny jsme mohli opustit pronajatou místnost k tomu určenou. Děkujeme Centru Paraple, že se naše Valná hromada mohla v jejich prostorách uskutečnit. Po schůzování a veřejné rozpravě jsme v družném rozhovoru pokračovali na jednom z pokojů a při konzumaci cukroví a slaných pochutin se dobře bavili. Kolem 24. hodiny jsme se bohužel museli rozloučit, neboť kapacitně se celé naší grupě v pátek nepodařilo všechny v Parapleti ubytovat. Navíc nás druhý den čekalo to, co máme rádi, a to hra s děravým míčkem proti bratrům Kavalírům a Drakům. Naši drazí kamarádi tak museli vyrazit na cestu, naštěstí ne tak dalekou, směrem koleje VŠE.

Úderem sobotní 11. hodiny mělo původně začít klání mezi našimi týmy, ale znáte to, čas tak hrozně letí :D. Indiáni však nelenili a pod dohledem trenérů využili volného placu k praktickému nacvičování herních situací a začátek mačů posunuli i pro ostatní, kteří se postupně objevovali v hale na Jarově, ještě o nějakou tu minutu navíc. S mírným časovým posunem se tak náš tým postavil jako první New Cavaliers. Byl to zápas na pohodu, bez vypjatějších momentů, což jistě kvitoval i Toník Krejčík, coby hlavní rozhodčí pro celý den. Ač bylo na hřišti více prostoru pro střelbu i hezké akce, gólů zase tolik nenapadalo a my se rozešli s výsledkem 4:1 ve prospěch Kavalírů.

Druhé hrané utkání mezi Kavalíry a Draky jsme moc neviděli, neboť na nás čekalo promítání úseku jednoho ligového mače a jeho rozbor našimi trenéry. Tudíž nemůžu sloužit coby komentátor zápasu a poskytnu pouze konečný stav – 6:4 pro New Cavaliers.

Posledním střetnutím celé soboty a vlastně i celé sezony bylo to mezi Indiány a Draky. Oproti ligovému dramatu jsme tentokrát zabrali více vzadu a nechali propadnout do naší brány gól jediný, soupeři v červeném jsme dali branky čtyři a rozloučili se tak s rokem 2016 vítězně.

Po opuštění haly na Jarově jsme se v různém čase přesunuli do restaurace U Švehly, kde proběhlo vánoční posezení. Pod ozdobený stromek byly položeny dárečky a při zaplňování hladových krků se vyčkávalo příchodu Ježíška. Ten nezapomněl, v ten správný čas se dostavil, zacinkal zvonečkem a přes své poslíčky, Jiříka Táborského, Mišku a Aničku podaroval všechny kolem dárky, kterými se přítomní kamarádi udělali navzájem radost. V družné a přátelské atmosféře zde indiánská družina setrvala skoro do půlnoci. Určitě bychom zůstali i déle, ale to by poslední bus nesměl odjíždět před 24. hodinou. Také jsme po příjezdu do Paraplete pokračovali na jednom z pokojů v pojídání cukroví, popíjení a klábosení až téměř do třetí hodiny ranní, kdy únava zavelela, a šlo se chrnět. Po snídani jsme se pevně objali, popřáli si krásné vánoční svátky a vydali se zpět do svých domovů. Chtěl bych všem moc poděkovat za báječně strávený víkend a to štěstí, že jsem s nimi mohl zažívat po celý rok krásné chvíle, které mě nabíjejí a přinášejí radost ze života.