Ve dnech 26.-27. 10. 2014 nás už podruhé v letošním roce přivítali na domácí půdě Rejnoci Zlín. V prostorách střední zdravotnické školy se představily všechny čtyři týmy. Dva pražské – Red Dragons, New Cavaliers a náš Indians Plzeň.

Po překvapivé domácí porážce s Rejnoky, kterým hru výrazně pozvedl Tomáš Suchý jsme se chystali na odvetu. První překážkou pro vylepšení výsledku z posledního měření sil byla neúčast Filipa Jakeše a Míši Engeho, druhou pak přehled a kvalitní hra Tomáše na straně soupeře. Snaha sice na naší straně nechyběla, prohře 2:6 jsme však zabránit nedokázali.

Druhou porážku se stejným počtem obdržených gólů jsme si přivezli od Kavalírů, kterým naše útočná vazba dokázala vstřelit gól jediný.

Red Dragons stále chybí druhá kvalitní hokejka, Míša Charvátová nemůže stačit na vše sama, a i když se kluci s T-stickem snaží, dvou ciferné výsledky v jejich neprospěch pokračují. I od nás jim přiletělo do sítě 11 kousků, branka za zády Lukáše zůstala pevně zabedněná a žádný balonek v ní nezůstal.

Skončili jsme tak ve Zlíně za New Cavaliers a Rejnoky Zlín na třetím místě. O lepší výsledek se pokusíme na závěrečném kole v Praze, držte nám palce.