Hostem nového rozhovoru před sezonou je dámská polovina trenérského týmu SK Indians Iva Drugdová

Ahoj Ivo! Nová sezona začíná za pár dní. Co to pro trenéra znamená?
Zdravíčko. Na to nejde zcela jednoznačně odpovědět, pro každého trenéra to může znamenat něco jiného.  J Ale samozřejmě pro mě to znamená také určitou přípravu. Není tomu tak daleko dozadu, kdy jsme se soustředili na letním kempu v Plzni. Tam jsme již uvedli do tréninkového procesu nějaké změny tykající se našeho herního systému a tak doufám, že se nám podaří v tom pokračovat i v sezoně.

Co říkáš na změny v pravidlech?

Za mě to není zatím příliš stresující zpráva…jsem spíš zvědavá, zda se změny projeví v sezoně nějak výrazněji, či nikoliv. Třeba nějaké momenty, které vzniknout právě vlivem změny pravidel, se mohou projevit rychlým gólovým odskokem od soupeře, či dokonce obratem v zápasu…ale to se nechám překvapit….

Na první kolo nepřijede slovenský tým. Myslíš, že to hodně ovlivní celou soutěž?

To bych úplně takhle neřekla, ale spíš je to prostě na nic..  i přesto, že jsme s týmem Bluesky Butterflies měli naposledy co dělat a chvílemi jsem se vážně obávala něčeho nemilého, tak já se na naše setkání na hřišti prostě těším. A za mě můžeme znatelně porovnávat nově nabyté zkušenosti hráčů nejen z tréninků.

Jaké jsou ambice týmu SK Indians?

Jak už jsem uváděla na začátku, v rámci trénování se nadále držet „nového“ herního systému a především ho dokázat aplikovat v zápasu. Tím zlepšit řešení některých dříve nepřehledných situací. Zapojit alespoň částečně začínající hráče. Motivovat se a hlavně chtít!

Na co se v nové sezoně nejvíc těšíš?

Prahu navštívím vždy velmi ráda J ale v Plzni jsem doma a zde bude i zahájení této sezony, takže na to se těším.

 

Ivo díky moc! Ať se daří!