Po podzimní části EWH ligy se naplno rozjíždí její jarní část, která vyvrcholí 27. 5. 2017, zápasy play-off o celkové umístění. Jako obvykle se před jednotlivými koly koná soustředění Indiánů a jejich pražských bratrů. Nejinak tomu bylo i nyní, když jsme se sešli 25-26. 2. v Praze na Jarově. Za tréninkového vedení našich trenérů Ivy (v sobotu) a Zdeňka (v neděli), se indiánská tlupa pokoušela udělat vše, co jsme jim na očích viděli. Jak se nám dařilo, musí posoudit oni samotní a předvedená hra tuto sobotu 4. 3. 2017. Doufejme, že je i sebe potěšíme a uhrajeme dobrý výsledek.

madruzzo

V 11 h. jsme se téměř všichni rozjížděli po tělocvičně, lepili míček k hokejce či téčku a před nácviky herních situací, které na nás Iva nachystala, se snažili dostat do provozní teploty. Jen Jeník Vaněk kroužil nejdříve kolem hřiště a sžíval se s novým, pěkně živým vozíkem. Mimo něj nám na palubovce scházeli i marodící Míša Enge, bocciu hrající Míra Prouza a v Plzni zůstávající Láďa Nedbal.
Po nás přišli na řadu Kavalíři s Draky. My se přesunuli do vedlejší menší tělocvičny a řešili klubové náležitosti. Ke konci sobotního tréninku následovala přípravná hra, kde se góly vůbec nešetřilo, více si jich tedy našlo cestu k nám, ale i u nás se pálilo celkem slušně.
Po tréninku se někteří z nás rozjeli na návštěvu za Míšou Engem, abychom zjistili, jestli bude do ligy v pořádku. Dostalo se nám dobrých zpráv o brzkém konci dobírání antibiotik a jeho účast by tak neměla být ohrožena. Odtud naše cesta vedla na ubytování do Centra Paraple. Při zastávce u restaurace jsme stihli objednat 6 pizz a s tímto cenným nákladem i jiným přídavkem se sešli v hojném počtu, u velkého stolu ve společenské místnosti, kde jsme se velmi dobře bavili. Úderem 23 h až 24h nastal rozchod (pro většinu z nás) a zalehnutí do pelechů.
Neděle se odvíjela ve stejném duchu jako předcházející den, jen s tím rozdílem, že trenérského kormidla se chytil Zdenda a konec byl stanoven na 14 h. I tentokrát vyplnil závěr tréninku mač mezi Indiány a Kavalíry s Draky s podobným průběhem tomu sobotnímu. Pak už nastalo jen loučení, které však bude pouze na chvíli, neboť se už tuto sobotu opět setkáme, tentokrát při III. kole ligy.
Kdo má čas a chuť, přijďte se na nás i ostatní týmy podívat do sportovní haly na Třebešíně. Zahájení bude od 9:30 a první zápas od 10 h obstarají Indiáni s Kavalíry. Další indiánské mače začínají ve 13 h a 14 h.