Ahoj indiáni a jejich příznivci! Co nás v blízké budoucnosti čeká a nemine? Již tuto sobotu 19.9.2020 se budeme soustředit společně s New Cavaliers v hale TJ Bohemians v Praze. Toto soustředění by mělo být přípravou na první ligové kolo. Dne 26. 9. proběhne technické školení na údržbu a opravu elektrických vozíků, jehož místo konání bude ještě upřesněno.

V říjnu to bude pěkná jízda! V pátek 2.10.2020 proběhne školení studentů středních škol v rámci projektu “Asistent v praxi” a to v prostorách Metropolitní univerzity Praha. Zde si budou moci zájemci vyzkoušet sport na invalidním vozíku a také si zkusí jaké to je pomáhat lidem se zdravotním postižením. Hned následující den proběhne v pražské hale Na Třebešíně první ligové kolo nového ročníku České Powerchair hockey ligy, kde nám budou ku pomoci právě absolventi již zmíněného programu.

Bránici si potrháme smíchem už druhou středu v říjnu a to konkrétně 14.10., kdy do Klatov opět zavítá oblíbená show “Na stojáka-live”. Její výtěžek půjde na podporu SK Indians Plzeň a organizace Lenox z.s. Poté nás čeká 17.10. další trénink v Praze. Týden na to se někteří z ligových hráčů zúčastní soustředění reprezentace. Hned další víkend si protočíme kolečka na “Plese handicapovaných” v Klatovech, kde budou moci návštěvníci podpořit Lenox z.s. a tím pádem samotné Indiány.

Dne 6. listopadu se bude konat v Plzni zádušní mše za našeho kamaráda a spoluhráče Miroslava Prouzu. Den na to proběhne také v Plzni 2. kolo České Powerchair hockey ligy, kde se bude bojovat o pozice do play-off. Ve dnech 12.11. a 21.11. proběhnou benefiční koncerty v Klatovech a v Nýrsku na podporu naší organizace. Na reprezentační soustředění  přijedou hráči 22.11.2020 do Prahy a bude i “Turnaj dvojic”, který se bude konat 5.12.2020 také v Praze.  Týden poté se opět sejde česká reprezentace. Závěrem roku by mělo proběhnout Vánoční soustředění společně s týmem New Cavaliers, kde s SK Indians Plzeň zakončí kalendářní rok a popřejí si vše nejlepší do toho nového.

Akce proběhnou za předpokladu, že se nezpřísní nařízení vlády kvůli Covid-19.

 

Domluvil jsem, howgh,  Rikky