Ve dnech 22. 11. – 24. 11. 2022 proběhla v Klatovech Podzimní konference společnosti Alfa Software, s.r.o. Setkání se vzdělávacím programem od roku 2009 společnost organizuje pro své klienty, převážně mzdové účetní, ekonomy a personalisty.
Program obsahoval odborné přednášky zkušených lektorů a expertů v oboru daní, pojištění a účetních programů společnosti Alfa Software. Konference se zúčastnilo přes sto klientů.
Jsme velmi rádi, že jsme se mohli na organizaci podílet. Třídenní konferenci moderoval náš člen a hráč Powerchair Hockey, Václav Uher. Součástí setkání byla mimo jiné také losovačka, jejíž výtěžek podpořil činnost našeho spolku Lenox. Prodej lístků zajistily zaměstnankyně spolku Lenox, Nikol Emrová a Alžběta Nováková.
Společnost Alfa Software dlouhodobě a významně podporuje projekty, které organizujeme, zejména Ples handicapovaných, Na Stojáka live a Asistent na zkoušku. Proto jsme velmi rádi, že jsme tentokrát my mohli být partnerem našeho podporovatele a našemi službami přispět k zdárnému průběhu Konference. Děkujeme společnosti Alfa Software za důvěru.

Nejlepší zpráva na konec. Výtěžek z akce, který činil 21.100,-, společnost Alfa Software velkoryse zdvojnásobila na 42.200,-.

„Výtěžek je pro náš spolek opravdu významný. Získaná podpora se rovná nákladům na 80 hodin pronájmu tréninkové haly. Nejvíc nás ale těší, že jsme se společností Alfa Software nalezli způsob oboustranně přínosné spolupráce. Nechceme jen pasivně přijímat podporu, naším cílem je efektivní spolupráce přínosná pro obě strany, a to se podařilo. Těšíme se na další spolupráci a děkujeme za ni.“ vyjádřil se k výtěžku předseda spolku Lenox, Lukáš Kroupa.