Sobota 4.9. patřila v kulturním středisku Klatovy smíchu. Stalo se tak díky již osmému ročníku akce “Na Stojáka live!”, který pořádal spolek Lenox, z.s. Událost se mohla po roční pauze uskutečnit díky velké podpoře následujících subjektů: 

Bronzový partneři: 

Optika Stoklásková 

Cestovní kancelář Invia 

Stříbrní partneři: 

Zlatí partneři: 

Úvodní slovo a představení programu večera si vzali na starost předseda spolku Lenox Lukáš Kroupa a ředitel dobrovolnického centra Adra Klatovy Nikola Novák.

Ještě, než na pódium začali postupně proudit účinkující, mohli diváci zhlédnout video z akce Electric Eccentric 2020, jehož byl a je spolek Lenox podporovatelem. Letos svými Stand-upy pobavili početné publikum Arnošt Frauenberg, Radek Petráš a Iva Pazderková.

Arnošt bavil diváky vtípky na svou výšku i věk a nesrozumitelnost s moderní technikou i mladší generací a zvládl také brilantně reagovat na publikum. Radek Petráš vystoupil s lekcí a vzorcem komunikace mezi mužem a ženou. Následně pak s ukázkou nonverbálních komunikačních signálů například v baru. Iva Pazderková nezklamala a vytasila svůj majstrštyk, tedy blondýnu a vtipnou kritiku na místo i město konání akce. V druhé části vystoupení pak s osobitým humorem odpovídala na otázky diváků. 

V závěrečné části večera se na pódiu sešel celý tým Lenox z.s., aby předal certifikáty partnerům a také, aby poděkoval všem přítomným za skvělou atmosféru v sále. Potlesk byl ohromující a Kulturní dům v Klatovech se doe bavil. My moc všem děkujeme a už se těšíme na rok příští.