V sobotu 29. dubna 2017 se uskuteční, v rámci kulturního programu “Pomáháme smíchem“, vůbec 1. benefiční šipkový turnaj jednotlivců na podporu neziskové organizace LENOX z. s. pro handicapované florbalisty na elektrických vozících z týmu SK INDIANS Plzeň v Baru u Hrášků ve Zlatnické ulici v Klatovech.

madruzzo

Od 18:00 zde začíná prezence a od 19:00 startuje samotná hra. Výše startovného je stanovena na 60 korun. Celý výtěžek ze startovného poputuje na podporu sportu – florbalu pro „elektrifikované“ vozíčkáře. Jedná se o ojedinělý kolektivní sport pro těžce tělesně postižené. Hráči sportovního klubu INDIANS Plzeň se už od svého vzniku, v roce 2012, zúčastňují zápasů české ligy, které se skládají ze čtyř turnajů a soutěže play off. Plzeňská organizace LENOX z. s. se již v Klatovech proslavila pořádáním kulturních akcí jako je humorný charitativní pořad “Na stojáka – LIVE“ a zorganizováním Plesu pro handicapované v MěKS Klatovy.

V součinnosti s šipkařským rájem, Barem u Hrášků, kde se takové turnaje v současnosti konají pravidelně třikrát do měsíce, LENOX z. s. organizuje tuto jedinečnou událost poprvé. Tento bar nabízí, krom hráčského vyžití, příjemného prostředí a vstřícné obsluhy také prostor pro hudební produkci a karaoke.

Těšíme se na Vás.