Ačkoliv minulý rok byl pro většinu z nás velice náročný, u nás v organizaci se i tak stalo pár věcí, které nás potěšilyJednou pro nás z nejzásadnějších bylo podepsání sponzorské smlouvy se společností GLOMEX Military Supplies. 

Tato česká společnost má za sebou více než dvacetileté zkušenosti v oblasti integrace moderních obranných technologií, zařízení a vybavení pro vzdušné a pozemní síly, speciální jednotky, bezpečností a záchranné složky v ČR i v zahraničí, zejména v teritoriu střední a východní Evropy. Mezi klíčové produkty patří letecká technika, pozemní technika, výšková výstroj pro piloty, padákové systémy aj. Je rovněž aktivní v projektech modernizace AČR a armád již zmíněné střední a východní Evropy. Pro nás bylo velmi zajímavé to, že většina obchodních, technických, opravárenských a výcvikových specialistů GLOMEX Military Supplies pochází z řad bývalých vojáků a policistů, kteří patří mezi zkušené odborníky v oboru. Při realizaci zakázek úzce spolupracují s vybranými zahraničními výrobci a vývojáři z celého světa.  

S činností neziskové organizace Lenox jsme se seznámili prostřednictvím manželky prezidenta naší společnosti při jednom neformálním firemním setkání. Zaujala nás neúnavná snaha Lenoxu umožňovat zdravotně hendikepovaným spoluobčanům plnohodnotné sportovní aktivity. Proto jsme se stali sponzory týmu SK Indians Plzeň, který hraje Powerchair Hockey neboli florbal na elektrických vozících. Je to jeden z mála akčních kolektivních sportů, který lidé s největším pohybovým omezením mohou provozovat na opravdu obdivuhodné úrovni. Jsme jejich velkými fanoušky…
Podporovat neziskové organizace, jejichž cílem je zlepšovat životní podmínky sociálně nebo zdravotně znevýhodněných spoluobčanů, by mělo být nepsanou povinností každé úspěšné firmy. Přinejmenším ve společnosti GLOMEX Military Supplies to tak vnímáme a chceme jít v tomto směru příkladem i ostatním,“ říká marketingový manager pan Rostislav Psota, který s námi za společnost komunikuje. 

„Nejen já jsem velmi rád, že i v tak těžkých časech, které nyní všichni prožíváme se firma GLOMEX stala partnerem naší organizace a našeho sportovního klubu. Velmi si toho vážíme a doufám, že je to jen začátek našeho partnerství, uvedl předseda organizace Lukáš Kroupa.  

Je nám ctí, že zrovna nás podporuje takto významná a úspěšná česká společnost. Mockrát děkujeme a doufáme, že naše spolupráce bude dlouhodobá a oboustranně prospěšná. 

Za tým Lenox z.s.
Richard Pucholt