Aktualizace 31.8. 18:45 – V pořadí již 8. klatovské pokračování napíše populární představení stand comedy show „na stojaka live“. Akci organizuje od roku 2013 nezisková organizace Lenox, z.s., která provozuje sportovní tým SK INDIANS Plzeň. Hráči tohoto týmu se věnují jedinému kolektivnímu sportu pro osoby s těžkým tělesným handicapem v ČR – Powerchair hockey (florbalu na elektrických vozících). Proto finanční zisk z této kulturní události půjde tradičně na podporu plzeňského týmu.   

Jedná se o satirické představení, které se skládá z jednotlivých výstupů (tzv. stand-upů). V komediálním představení účinkují tři známé osobnosti (tzv. stand-up komici). Ti se střídají v živých vstupech na jevišti, kdy ve stoje před publikem vypráví příběhy a monology, na které obvykle navazují krátkými vtipy. Někdy mohou mluvit přímo k publiku a vtáhnout tak návštěvníka přímo do děje pořadu.  

 „Jsme velmi rádi, že po roční pauze zapříčiněné pandemií COVID 19 se opět můžeme těšit na zábavu, kterou všem pořad přináší. Neprožíváme stále úplně standartní dobu, a proto více než kdy jindy je zapotřebí zapomenout na starosti všedního dne. Návštěva pořadu věřím, že může být právě tou chvilkou pohody. Zárukou toho je kvalitní obsazení včele s Ivou Pazderkovou, která je velmi vyhledávanou stand up komičkou,“ uvedl za organizátory Lukáš Kroupa. Samotné představení se uskuteční v sobotu 4. 9. 2021 od 20.00 hodin v Kulturním domě v Klatovech.  Letos se můžete těšit na Arnošta Frauenberga, Radka Petráše a Ivu Pazderkovou. Cena vstupenky je 250 Kč a již nyní je možně si jej zakoupit na stránkách MkSK online, případně v předprodeji. „Samozřejmě budeme bedlivě sledovat vývoj pandemie COVID – 19 a s tím související platná opatření. Proto žádáme všechny návštěvníky, aby sledovali naše webové stránky www.lenoxos.cz, kde se dočtou aktuální platné informace týkající se samotného představení. Věříme, ale že akce proběhne ve standartním režimu, tak jak jsou diváci zvyklí. Pokud bychom byli nuceni představení rušit nebo předkládat, mohu již nyní návštěvníkům slíbit, že budou mít možnost získat peníze za zakoupené vstupenky zpět,“ uzavírá Kroupa.     

Vstupenky lze zakoupit zde:  


Podmínky vstupu návštěvníků na představení v souvislosti s vládními opatřeními proti onemocnění COVID

V souvislosti s vládními opatřeními týkající se ochrany zdraví proti onemocnění Covid -19 bude návštěvníkům umožněn vstup pouze za splnění jedné z následujících podmínek:  

Při příchodu musí všichni diváci prokázat splnění jedné z následujících  podmínek vstupu: 

doložit negativní RT-PCR test starý nejvýše 7 dní,  

doložit negativní POC antigenní test starý nejvýše 72 hodin, 

absolvovat samotest na místě a prokázat se negativním výsledkem (viz níže)  

doložit prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání akce, 

aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní. 

Navíc všichni přítomní musí mít po celou dobu nasazený respirátor bez výdechového ventilu min. třídy FFP2 (KN95 / N95). 

V případě pozitivního testu nebude návštěvník vpuštěn do prostor KD a nebude mu vrácena cena za již zakoupené vstupenky. 


Testovací místo v místě konání a kontrola bezinfekčnosti návštěvníků 

Před hlavním vchodem Kulturního domu bude zřízen stan, kde bude možné absolvovat antigenní testy (formou plivání) pod odborný dohledem. Test bude po předložení kartičky pojištěnce zdravotní pojišťovny hrazen z veřejného zdravotního pojištění. Absolventi antigenního testu na místě obdrží pásek na ruku, kterým se dále prokáží před vstupem u vchodu KD. Následně mu bude zkontrolována vstupenka. Stan bude k dispozici od 18.30. Očkovaní  či návštěvníci v ochranné lhůtě 180 dní  jsou povinni prokázat se certifikátem případně potvrzením.

Pro hladký průběh akce žádáme všechny o včasný příchod na akci.