Omezení pohybu vyplývající z vládních opatření nás na několik týdnů vykázalo z hřiště a přikovalo k pracovním stolům a počítačům. Využili jsme čas a vlastními silami jsme si vytvořili nové webové stránky. Pojďme k obsahu. Projekty, které v Lenox provádíme, rozdělujeme na Powerchair Hockey, Ples handicapovaných, Asistent na zkoušku (a v praxi) a Pomáháme smíchem. Pod každým projektem naleznete jeho stručný popis a články nebo videa z uskutečněných událostí. Organizace veškerých akcí vyžaduje mnoho týmové práce, a proto jsme web doplnili o realizační týmy (Pomáháme smíchem a činnost týmu SK Indians Plzeň), čímž bychom rádi vyjádřili, že si našich pracovních týmů velmi vážíme.

Spolek Lenox pečuje o tým SK Indians Plzeň. V obsahu stránek tohoto týmu naleznete jmenné složení týmu a nově také výčet turnajů, kterých se tým zúčastnil včetně jeho konečného umístění. Pod stránkou, kterou jsme nazvali Totem indiánských duší, se skrývá naše trvalá vzpomínka na hráče Indians, kteří nás opustili. V sekci Zapojte se vybízíme vás, kteří zatím v Powerchair Hockey nepůsobíte, k zapojení do hry. Nabídka pro nové hráče, rozhodčí, asistenty je široká včetně finančního ohodnocení vaší práce. V tomto směru spolupracujeme s Českou federací Powerchair Hockey. Určitě se podívejte.

Za zmínku stojí sekce Média, kde pod stránkou foto naleznete rozsáhlou fotogalerii, videa s rozhovory a reportážemi včetně odkazů na články, které o nás vyšly. V kalendáři, který kontinuálně aktualizujeme, najdete všechny akce, které nás čekají. V souvislosti s vládními opatřeními jsme museli některé zrušit nebo odložit. Nakonec v kontaktech se můžete seznámit s novým pracovním týmem, který intenzivně pracuje na tom, aby Lenox dál vzkvétal.

Děkujeme vám, kteří Lenox jakkoli podporujete, hráčům, asistentům, dobrovolníkům, trenérům a všem našim partnerům, kteří procházíte nelehkým obdobím. Zachovejme si vzájemnou přízeň.

Tým Lenox