Chystáte se na nezapomenutelný večer plný humoru, který zároveň podpoří dobrou věc ? Připojte se k nám na 11. ročník charitativního představení Na Stojáka live, které se koná 14. března od 19:00 v Městském kulturním středisku Klatovy. Tato jedinečná komediální show je organizována neziskovou organizací Lenox z.s., jež dlouhodobě podporuje sportovní a kulturní aktivity pro tělesně postižené, včetně provozu sportovního klubu SK Indians Plzeň.

Na jevišti se představí talentovaní umělci Daniel Čech, Ondřej Havlík a Tomáš Matonoha, kteří jsou zárukou výborné zábavy a nekonečných salvy smíchu. Nejenže prožijete večer plný skvělého humoru, ale zároveň pomůžete udržet pracovní místa pro osoby se zdravotním postižením a podpoříte provoz SK Indians Plzeň, kde mají možnost hrát Powerchair Hockey – florbal na elektrických vozících. Vstupenky jsou dostupné v předprodeji za výhodnou cenu 300 Kč na pokladně Kulturního domu v Klatovech nebo snadno a rychle online zde.

Pokud se rozhodnete zakoupit vstupenky na místě, cena je stanovena na 350 Kč. Nezapomeňte, že počet vstupenek je omezen a zájem bývá velký, tak neváhejte a zajistěte si své místo co nejdříve.

Vaše účast a podpora mají pro nás opravdový význam. Výtěžek z představení půjde na financování sportovních a kulturních aktivit pro tělesně postižené a na udržení klíčových pracovních pozic v organizaci Lenox z. s., která se zasazuje o lepší a plnohodnotnější život osob s handicapem. Nejenže si užijete večer plný smíchu, ale také přispějete k větší inkluzi a integraci tělesně postižených do společnosti. Přijďte se pobavit a zároveň podpořit skvělou věc ! Těšíme se na vás 14. března v Klatovech – společně ukážeme, že humor má sílu měnit životy k lepšímu.

Pro další informace a nákup vstupenek navštivte naši webovou stránku www.lenoxos.cz. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte kontaktovat Nikol Emrovou na e-mailu nikol.emrova@lenoxos.cz nebo telefonicky na čísle 725 380 803.

Připojte se k nám a bavte se s námi.