V úterý, 8. 3. 2022, se v klatovském kulturním domě konal 9. ročník vystoupení Na Stojáka live. Akce, jejíž výtěžek je zásadní pro zajištění činnosti týmu SK Indians Plzeň, přinesla týmu částku 120 000,- Kč. 

Na Stojáka pořádáme od počátku existence spolku Lenox. Pouze ročník 2020 jsme byli nuceni z důvodu vládních opatření vynechat. Populární zábavné vystoupení stand-up komiků do klatovského kulturního sálu každý rok láká stovky platících diváků. Letos si vstupenku zakoupilo na čtyři stovky návštěvníků. Před plným hledištěm vystoupili Adéla Elbel, Dominik Heřman Lev a Petr Vydra. Všichni v Klatovském kulturním středisku vystupovali i v předchozích letech. Do detailu vybroušené vystoupení diváky bavilo do smíchu a aplausů. Věříme, že si program každý z diváků v nejvyšší míře užil.  

Výtěžek z akce pomůže SK Indians Plzeň zajistit své fungování na šest měsíců. Zejména pak práci managementu klubu, organizaci soustředění a tréninků. Rádi bychom vřele poděkovali všem, kteří 9. Na Stojáka live podpořili. Jsou to především partneři spolku Lenox: Alfa software, Aerotech Czech, Importo Drive, Šumavské zahrady, Kovodružstvo Strážov a Country Saloon. Děkujeme také kulturnímu středisku Klatovy, všem vystupujícím, členům organizačního týmu a v neposlední řadě všem divákům, kteří si zakoupili vstupenku.