Přemýšlíte, co se sobotním svátečním večerem 28. října 2017 ? Oslavte ho ve víru tance a společenské zábavy na plese handicapovaných, kterou připravuje nezisková organizace LENOX z. s. za podpory MěKS Klatovy a Alfa software s.r.o. V letošním roce se v KD Klatovy uskuteční již 3. ročník této kulturní charitativní akce, která otevře plesovou sezónu. Start je naplánován na 19:00 hodin.

Program bude i letos pestrý a bude obsahovat čísla zcela nová. Vystoupí handicapovaní i nehandicapovaní tanečníci a bude připravena tombola. Představíme Vám volnočasové aktivity pro handicapované a přiblížíme lidem bez zdravotního omezení život s handicapem. Dojde na ukázky florbalu pro tělesně handicapované. K vyzkoušení bude jízda na mechanickém vozíku a budou připraveny soutěže o zajímavé ceny. Vystoupí například tanečnice para pole dance Daniela Pecinová, integrovaná skupina moderního a scénického tance Freedom4, taneční skupina Marty Dance Klatovy, taneční skupina Destiny a užijeme si také tance zumby.

Vstupenky jsou k dostání na 3 prodejních místech – předprodej v MěKS Klatovy, Tabák-Copy centrum (nám. Míru) a Papírnictví Dagmar Šolová (Husovo nám.). Cena vstupenky je stanovena na 150,-Kč. Výtěžek ze vstupného přímo podpoří sportovní florbalový klub vozíčkářů SK Indians Plzeň, který spolek LENOX z. s. provozuje.

Vstupenky je možné zakoupit také online na webu MěKS zde zde.