Chceš jít na představení „na stojáka“ zadarmo? Tak to ukaž v naší soutěži !!!!

Rád bys viděl/a Karla Hynka, Petra Vydru a Daniela Čecha v Klatovech ale z nějakého důvodu ti nezbývají peníze z výplaty či kapesného? Nezoufej!! Právě pro tyto situaci máme řešení v podobě soutěže, ve které rozdáváme vstupenky zdarma.

Stačí k tomu jediné. Obleč si na horní polovinu svého těla modrobílé (bílo modré) oblečení. Na papír napiš tuto větu: „Jsem fanoušek SK INDIANS Plzeň.“ Nech se s tímto nápisem vyfotit tak, aby na fotografii byl dobře čitelný a zároveň na ní byl rozpoznatelný tvůj obličej podobně jako na ilustrační fotografii. Zároveň z fotografie musí být patrné, jak fandíš!!!

madruzzo

Poté svoji fotografii sdílej na zdi události Na stojáka live Klatovy 2017 v období od úterý 21. 2. od 16.00 do čtvrtka 23. 2 do 18.00. Pozvi své kamarády a získej od nich co nejvíce „lajků“. Majitelé 2 fotografií, které jich budou mít nejvíce získají 2 vstupenky na představení zdarma.

Fotografie, které budou na zeď vloženy mimo stanovený časový interval budou ze zdi smazány a nebudou se tak moci zúčastnit soutěže!!!