V pátek 10. 4. 2015, proběhlo v Klatovech charitativní vystoupení Na Stojáka, kde se mimo čtyř mušketýrů z nedělního tréninku přijeli bavit i tři pražští bratři Kavalíři, a to Míša Charvátová, Vladimír Šmilauer a Jiřík Brabec. Svou návštěvou nás poctili a moc potěšili i Míša Bryš s Adélkou.

Představení se moc povedlo a my se například dozvěděli o možné budoucí televizní reality šou, kde v hlavní roli bude 10 vozíčkářů, kterým pro větší atraktivitu pořadu, odeberou po vstupu do „Vily Vyvolených“, jejich věrné oře. Celý večer nás bavili Lukáš Pavlásek, Marek Daniel a Jakub Žáček. Sál byl téměř plný a účinkující se starali o přísun dobré nálady a srdečného smíchu od začátku až do konce.

Na závěr podporovatelům a všem přítomným Lukáš Kroupa (náš náčelník) poděkoval, sponzorům byly předány květiny a certifikáty s titulem kulturního podporovatele 2015 a bylo vysloveno přání na další setkání s dobrou zábavou v tomto krásném městě. Všem lidem, kteří přišli a podpořili tak vybranou částkou 50.000 Kč naši organizaci Lenox z.s. a snahu Lukáše o zabezpečení chodu našeho klubu patří veliké DÍKY.