Poprvé v historii, 28. 2. 2013, se populární STAND UP COMEDY uskuteční v Klatovech. Celý výtěžek bude věnován na činnost Občanského sdružení LENOX.

Vyberte si sedadla z následujícího plánku:
Na plánku jsou sedadla rozlišena třemi barvami a vyplněna místem, kde lze dané sedadlo zakoupit.

Plánek naleznete zde.

Papírnictví – sedadlo lze zakoupit osobně v Papírnictví – Dagmar Šolová, Husovo náměstí Klatovy (cena 1 voucheru je 240 Kč).

Tabák – Copy Centrum – sedadlo lze zakoupit osobně v prodejně Tabák – Copy centrum, náměstí Míru Klatovy (cena 1 voucheru je 240 Kč)

Internet – sedadlo lze zakoupit přes internet z pohodlí domova. Cena 1 voucheru je 240 Kč. Můžete získat slevu 190 Kč v případě registrace pro odebírání novinek z internetových stránek sportovního klubu věnující se florbalu na el. vozících (www.lenoxos.cz).

Sedadlo bez textu – sedadlo je již prodáno.

Postup objednání voucheru přes internet.
Vyberte si v plánku volná sedadla, která jsou aktuálně k dispozici.
Registrujte se pro odebírání novinek z webu www.lenoxos.cz a získejte tak slevu na nákup 1 voucheru za 190 Kč (1 registrace = 1 voucher za 190 Kč.) Registrační formulář je zde:
Po odeslání registrace vám bude zaslán email se slevovým kódem, který si pečlivě uschovejte, protože tento unikátní kód vám umožní uplatnit slevu i na další námi chystané akce.
Upozornění: Email není zasílán systémem automaticky ale obsluhou, proto vyčkejte, až vám email bude zaslán nejpozději druhý den po odeslání vaší registrace. Vše bude vyřizováno dle časové posloupnosti odeslání. V případě podezření podvodného jednání v podobě registrace pro odebírání novinek a následného odhlášení nebude objednavateli sleva přiznána a to ani při dalších akcích.

Odešlete emailovou objednávku na tuto emailovou adresu: nastojaka.klatovy@centrum.cz s těmito údaji: jméno, příjmení, email, telefon, slevový kód (zaslaný v případě registrace) a konkrétní sedadla, která si přejete zakoupit.
Bude vám zaslán email s fakturačními údaji a fakturou.

Upozornění: Email není zasílán systémem automaticky ale obsluhou, proto vyčkejte, až vám email bude zaslán nejpozději druhý den po odeslání vaší registrace. Vše bude vyřizováno dle časové posloupnosti odeslání.

Odešlete uvedenou částku včetně variabilního symbolu bankovním převodem na uvedené bankovní číslo účtu.
Po připsání částky na účet vám bude zaslán objednaný počet voucherů na vámi uvedenou emailovou adresu.
Důležité informace pro návštěvníky.
Každý voucher má na sobě uvedený unikátní kód, který zaručuje pravost voucheru. Proto si každý voucher vytiskněte a vezměte sebou na představení. Při vstupu vám bude zkontrolován unikátní kód.

Bez fyzického předložení voucheru nebo předložení voucheru s neplatným kódem nebude návštěvníkovi na představení umožněn vstup. A to bez nároku na vrácení peněz.

V případě pořízení více kopií voucheru s platným kódem, bude na představení umožněn vstup pouze tomu návštěvníkovi, který předloží tento voucher jako první.

Na každém voucheru je uveden sektor (A,B,C), který všechny návštěvníky, rozdělí do tří řad, tak aby kontrola voucheru probíhala na třech stanovištích a byla tak rychlejší. Přesto prosíme všechny návštěvníky o včasný příchod, tak aby měli jistotu, že nepřijdou o začátek představení.

Nárok na vrácení peněz má návštěvník pouze v případě zrušení akce.

Se všemi osobními údaji zaslanými při elektronickém objednání voucheru a registraci pro odebírání novinek z internetových stránek www.lenoxos.cz bude nakládáno dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Zároveň se organizátor a Občanské sdružení LENOX zavazuje k neposkytnutí osobních údajů třetím stranám a jsou si vědomi všech právních důsledků při porušení tohoto ustanovení.