Pořádáme 4. ročník Plesu handicapovaných. Akce se bude konat 27. října 2018 v prostorách Kulturního domu Klatovy od 19:00 hodin, sál bude přístupný již od 18:00.

Ples handicapovaných reprezentuje život a sport osob se zdravotním postižením. Jde o šanci přiblížit široké veřejnosti volnočasové aktivity, kterým se mohou handicapovaní lidé věnovat a zároveň k nim inspirovat další.

Návštěvníky čeká bohatý doprovodný program. Zažongluje Kašpar Klepal, zatančí tanečnice ze Sportovního klubu vozíčkářů Praha, Balet Globa i Modern Dance Studio. A představí se i JM Models. To vše doplní ukázka powerchair hokeje. K vyzkoušení bude jízda na mechanickém vozíku a bude prostor k soutěžím o zajímavé ceny včetně losovačky. K poslechu zahraje skupina Orion a celým večerem bude provázet Ladislava Blažková, mluvčí Ligy vozíčkářů v Brně.

Vstupenky jsou v prodeji v MěKS Klatovy a v Tabák-Copy centru (nám. Míru, Klatovy). Cena vstupenky je 150,-Kč. Výtěžek ze vstupného přímo podpoří sportovní florbalový klub vozíčkářů SK Indians Plzeň, který spolek LENOX z. s. zastřešuje. Výtěžek půjde na úhradu nákladů spojených s účastí týmu na mezinárodním turnaji v Itálii v Miláně. Partnery akce jsou Město Klatovy, Plzeňský kraj, Nadace O2 a Městské kulturní středisko Klatovy.