2.TURNAJ DVOJIC
Na 30. výročí Sametové revoluce, 17. 11. 2019, se v hale Na Třebešíně odehrál již druhý ročník turnaje dvojic. Hrálo se sametově, ono ve 4 hráčích celkem se moc kontaktu nenajde. Hala byla rozdělena na dvě hřiště „A“ & „B“. Přiznám se,sledovat průběh na dvou hřištích to byl tedy cvrkot, čili kdybych se dopustil nějaké









